WikiGinkaUA.ru

Крем для депіляції velvet

Огляд крему Velvet та відгуки про ефективність депіляції

Відео: Депіляція бікіні при вагітності

ИДЕАЛЬНО ГЛАДКА шкіра ПРОТЯГОМ 6 ТИЖНІВ!
Дізнатись детальніше""

Існує величезна кількість сучасних методів видалення небажаного волосся - шугарінг, фотоепіляія, лазерні процедури. Найбільш щадним засобом є крем для депіляції Velvet. Косметологічна компанія «Тімекс» випускає цілу серію кремів Вельвет, призначених для видалення небажаної рослинності на тілі. Як свідчать численні відгуки, щоб вибрати підходящий засіб, необхідно враховувати індивідуальні особливості шкірного покриву, схильність до алергічних реакцій, товщину волоса.

Делікатні креми для депіляції марки Velvet:

Відео: Порівнюємо креми для депіляції Veet і Velvet

Для того щоб позбутися від волосків в чутливій зоні бікіні, потрібно спеціальний засіб. Вимоги для депіляційним крему в цьому випадку:

  • Делікатне видалення волосків.
  • Відсутність агресивних компонентів, здатних викликати подразнення, свербіж або почервоніння шкіри.
  • Попередження пересушування шкірного покриву.

Депіляція кремом інтимних зон Velvet Intim вимагає чіткого дотримання інструкції - засіб не можна тримати довше, ніж зазначено в анотації (10-15 хвилин) - це може викликати опік. До складу включені екстракти вербени і лікарської ромашки, які мають протизапальну і заспокійливу дію.

Після процедури слід скористатися пом`якшувальною і зволожуючим засобом Velvet, в складі якого містяться екстракти алое і бавовни.

2. Чутлива ніжна шкіра.

Дуже часто шкіра реагує на застосування хімії запальною реакцією. Після депіляції з`являється роздратування, сильне почервоніння, шкіра свербить і лущиться. У складі крему Вельвет, розробленого спеціально для чутливого шкірного покриву, міститься оливкова олія, яке пом`якшує і забезпечує зволоження, і екстракт ромашки, яка знімає всі ознаки запалення. Відгуки про Вельвет для депіляції показують, що цей засіб можна використовувати навіть тим, у кого відзначається алергія на аналогічну продукцію.

Після видалення небажаного волосяного покриву сухої шкіри часто спостерігається виражений дискомфорт. Для депіляції в цьому випадку необхідний живильний крем Вельвет, основу якого становить рожеве масло. Цей компонент дозволяє уникнути постепіляціонного лущення, надає антисептичну дію і запобігає запальну реакцію.

Спосіб застосування

Весь асортимент засіб для депіляції Вельвет має в`язку кремоподібну консистенцію. Це дозволяє рівномірно нанести його на шкіру.

Чутливість шкіри до компонентів крему у кожної дівчини індивідуальна, тому, якщо процедура проводиться в перший раз, слід провести тест: нанести на тильну сторону кисті, витримати 10 хвилин, змити - при відсутності гіперемії можна приступати до депіляції.

Перед процедурою шкіру потрібно ретельно вимити і просушити, не розтираючи її рушником. Крем від Velvet - універсальний засіб для депіляції. Наноситься тонким однорідним шаром. Основна умова - його не можна тримати довше 20 хвилин. Час першої депіляції важливо обмежитися мінімальним терміном (5-8 хвилинами), щоб уникнути розвитку опіку. При появі печії або неприємних відчуттів слід негайно змити крем.

Після закінчення встановленого часу спеціальної зігнутої лопаткою, що входить в набір, засіб забирається з поверхні шкіри. Використовувати її обов`язково - це підвищує ефективність депіляції і допомагає уникнути вростання волоків. Всі рухи під час процесу повинні бать плавними і гладкими, спрямованими проти росту волосся. Не натискайте сильно лопатки на шкіру.

Остаточний етап - ретельне очищення шкірного покриву від залишків крему. Мити його можна проточною водою, використовуючи невелику кількість гелю для душу. Щоб уникнути роздратування, нанесіть після процедури последепіляціонний крем Velvet.

Якщо після депіляції на шкірі залишилися поодинокі волоски, повторити маніпуляцію можна не раніше, ніж через добу.

Ефективність засобу і його ціна

З його допомогою можна видалити жорсткі і грубі волоски з будь-якої ділянки тіла. При регулярному застосуванні структура волоса змінюється - він стає тоншою і світліше, сповільнюється його зростання. Судячи з відгуків, серія кремів Velvet забезпечує гладкість і шовковистість шкіри протягом перших трьох діб після використання. Однак слід пам`ятати, що застосовувати засіб дозволено не частіше, ніж 2 рази на тиждень.

Ціни на різні види крему-депілятор Вельвет по Москві в рублях:

Для чутливої шкіри 100 мл

«Так як моя шкіра відрізняється підвищеною чутливістю, довго вибирала засіб для депіляції. Зупинилася на мятном кремі Вельвет. Дуже економічний варіант, незважаючи на невелику тубу, кошти йде трохи (якщо проводити процедуру регулярно). Використовую для видалення рослинності не тільки на ногах, але і в зоні бікіні. Подразнення після крему немає. М`ятні компоненти створюють приємний охолоджуючий ефект ».

Відео: Порівняння кремів для депіляції

«Для мене крем Velvet з протеїнами шовку та Папа став справжньою знахідкою - ефект його можна порівняти з дорогими брендовими засобами для видалення волосся, а коштує він на порядок менше. Після його застосування шкіра не червоніє, роздратування і врослого волосків у мене не відзначалося. Але головна перевага - абсолютна безболісність - немає ні печіння, ні пощипування. Єдиний мінус - доводиться довго тримати, щоб з першого разу видалити всі волоски - не менше 15-20 хвилин. Але все одно - це кращий засіб для депіляції, яке я пробувала ».

«Відмінний бюджетний варіант. Уже не перший місяць використовую абрикосовий Вельвет - добре видаляє навіть жорсткі волоски, але для цього доводиться тримати його по максимуму. Відразу після нанесення приємно пахне абрикосами, але вже через кілька хвилин з`являється неприємний, властивий всім кремам для епіляції, кислуватий запах. Густий, лягає рівно, дуже зручна лопаточка ».

Відео: Тестую крем для депіляції

Мадіна Бекирова, Казань.

«Пробувала Velvet для інтимної депіляції. Мені цей крем не підійшов - після процедури з`явилося почервоніння, в першу добу відзначався сильне свербіння. Але для шкіри ніг - хороший засіб. Правда чомусь видаляє не всі волоски, іноді доводиться наносити повторно, щоб отримати максимальний ефект ».

«У мене жорсткий і досить густий волосяний покрив, тому довго не наважувалася спробувати крем для депіляції. Але, побачивши ціну, ризикнула купити Velvet з ромашкою і оливковою олією. Результат перевершив всі мої очікування - шкіра поле нього гладка, волоссячко повністю видаляються. Але ніякого уповільнення зростання я не помітила - рослинність з`являється швидко, як і після гоління ».

Ірина Комарова, Нижній Новгород.

Зверніть увагу! Всі публікації на сайті дають тільки загальне уявлення про косметологічні проблеми, виконуючи освітню місію. Користуватися запропонованими методиками, препаратами і рецептами слід тільки після консультації з лікарем. Пам`ятайте: ваше здоров`я у ваших руках, і ви несете особисту відповідальність за нього!

Jkrasa.ru © 2016



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Крем для депіляції velvet