WikiGinkaUA.ru

Відновлення зору без операції - чи можна поліпшити і відновити зір

Відео: Як поліпшити зір без окулярів і операцій. Секрет розкрито!

Багато хто мріє про відновлення зору без операції. Хтось не хоче витрачати на неї велику кількість грошей, деякі бояться стороннього втручання в настільки чутливу систему, як людське око. І для всіх є хороші новини - зір можна відновити при багатьох, навіть здаються безнадійними, діагнозах. І для цього не потрібно проходити складний курс лікування, купувати лінзи або виписувати окуляри. Сучасна наука в поєднанні з багаторічною міжнародною практикою пропонує нам безліч вправ, які допоможуть відновити можливість чітко бачити обриси предметів і помічати навіть найдрібніші деталі навколишнього світу. Ряд відомих вчених (Бейтс, Норбеков, Шичка, Жданов та інші) розробили велику кількість методик, тому кожна людина зможе підібрати відповідний комплекс вправ.

Історія методу корекції зору лазером

Проблема повного відновлення зору зацікавила вчених в середині 20-го століття. Саме тоді почали проводитися перші операції на рогівці ока. Широке застосування отримав так званий "метод Федорова": хірург-офтальмолог за допомогою спеціальних мікрохірургічних інструментів наносив дрібні розрізи і насічки на оболонку ока, рогівку.

Незабаром з`ясувалося, що, незважаючи на ефективність, цей спосіб відновлення зору має занадто велику ймовірність післяопераційних ускладнень. Справа в тому, що в ході операції серйозно ушкоджувалася рогівка, що нерідко призводило до погіршення, а іноді і до втрати зору. Це стало передумовою до розвитку більш досконалих методик лікування, - почали відкриватися клініки лазерної корекції зору.

В даний час ексімерлазерних методика визнана однією з найефективніших в офтальмології. Для контролю напрямку і сили впливу лазерного променя застосовується комп`ютерна програма. Вона дозволяє точно задавати параметри для перепрофілювання рогівки таким чином, щоб заломлення променів було оптимальним для формування чіткого зображення на сітківці.

Ефективне відновлення зору при короткозорості лазерним методом ділиться на два методи:

  • PRK (ФРК) - фоторефрактивная кератектомія,
  • LASIK - методика, яка була запропонована професором Медведєвим І. Б.

фоторефрактивная кератектомія

- Добрий день, вас турбує Сергій Петрович. Мені 59 років. У мене не дуже хороший зір, короткозорість. Хотілося б дізнатися, чи загрожує мені катаракта?

- За статистикою катаракта - найчастіше захворювання очей у людей після 50 років. І у тих, хто страждає на короткозорість, особливо високого ступеня, катаракта розвивається частіше, ніж у людей з нормальним зором. Так що ви правильно робите, що турбуєтеся про своє здоров`я. Також факторами ризику розвитку катаракти є тривале перебування на сонці без сонцезахисних окулярів і куріння. Але будувати індивідуальний прогноз здоров`я ваших очей без обстеження неможливо. Тому, якщо вас це турбує, рекомендую записатися на прийом. Середня вартість консультації - близько 1500 рублів, включаючи повне обстеження з цієї проблеми.

- Пряма лінія? Мене звати Марія. Моїй мамі 70 років, у неї катаракта. Вона чула про процедуру внутрішньоочного вливання ліків, щоб зупинити розвиток хвороби. Що можете сказати про цей метод?

Відео: Як швидко відновити зір. Секрет розкрито!

- При катаракті існує єдиний реальний метод лікування - це операція. Я б не рекомендував шукати інших шляхів: в кінцевому підсумку ви все одно прийдете до операції. Тільки витратите даремно гроші і час, який в цій ситуації працює проти пацієнта. Катаракта незворотна, альтернатив хірургічного лікування немає. Сьогодні більшість клінік робить безшовні операції, які дозволяють повернутися до повноцінного життя вже на 2-3 день. Вік не є перешкодою, я щотижня оперую по кілька людей старше 80 років.

  • закритими очима дивіться по обидва боки 20 разів;
  • не відкриваючи очей, водите зіницями по колу, в напрямку за годинниковою стрілкою, потім навпаки;
  • зводите зіниці до носа з відкритими очима 10 разів;
  • концентрацію зору на віддаленому предметі за вікном і на віконної позначці в вигляді марки або малюнка.

Комплекси подібних занять розробляють науковці та лікарі, їх існує безліч - і по Аветісову, і по Норбекову, і по Бейтсу і Жданову. Яку вибрати - вирішувати самому пацієнту, головне, робити ці вправи регулярно.

Так як після операції не можна мити голову 3 дня я підстригся. Коротка стрижка доставляє менше дискомфорту при брудної голові. Дівчатам навіть не знаю чого порадити. Ну і звичайно намив голову на 3 дні вперед.

операція

Не сказати, щоб у мене був страх перед операцією. Швидше за цікавість. Я задовольняв його як міг, тому що в клініці особливо нічого не розповіли. Приїжджайте в день операції до 12, захопіть темні окуляри. Загалом то все.

В інтернеті повно відео про сам процес корекції, про те як це виглядає зовні. Наприклад це.

Але мене, як думаю і вас, цікавило питання: «Яке ж це буде відчути на собі?». Після третього підходу я знайшов змодельованої сприйняття оперованого. Вельми непогано змодельоване як з`ясувалося потім. Ось воно.

Відмінність в тому, що мене не інструктували дивитися завжди на червону крапку і під час самої корекції лазером не прибрали вакуумне кільце. Хірург взяв координування очі в свої руки.

Вибір клініки проходив виключно на основі відкликання від людей, яких я особисто знаю і хто робив уже подібні операції у нас в місті.

Як проходила операція

Спочатку я пройшла медогляд в очній клініці і лікар розповів про операцію, потім здала всі необхідні аналізи. Після цього отримала підтвердження, що операцію робити можна.

Операції з лазерної корекції зору методом LASIK виконуються з використанням ексимерного лазера останнього покоління ALLEGRETTO WAVE EYE-Q. Це найшвидший з використовуваних в світі лазерів в своїй категорії, який дозволяє звести до мінімуму негативний вплив на тканини рогівки. Дана установка дозволяє домогтися найкращих результатів корекції зору у пацієнтів з аномаліями рефракції, у тому числі зі складним астигматизмом. Особливістю ексимерного лазера ALLEGRETTO WAVE EYE-Q є можливість точного виконання лазерної корекції навіть в разі руху очей. На практиці це означає гарантовано високий результат операції і мінімум можливих операційних ризиків.

При проведенні фемто ЛАСИК операцію виконують фемтосекундним лазером WAVELIGHT FS200 FEMTOSECOND без розрізу рогівки - абсолютно безконтактно!

Будь-яке, навіть найсучасніше обладнання буде не повноцінно без участі висококласного фахівця. У Московській Очний Клініці працюють професіонали найвищого рівня, на рахунку яких тисячі бездоганно виконаних операцій. Фахівцями з багаторічним стажем з лазерної корекції зору є к.м.н. Шеуджен Мурат Байзетовіч і Яковлєва Юлія Валеріївна. Так само в нашій клініці практикують визнані рефракційні хірурги з провідних офтальмологічних центрів Росії.

Досвідчені рефракційні хірурги, детальна діагностика і обстеження, а також великий професійний досвід дозволяють забезпечити максимально сприятливий результат для пацієнта.

«Орлине око» - найшвидший спосіб відновити зір!

Вже на 5 день занять - ви відчуєте поліпшення. Через два тижні ваш зір поліпшиться на 25%. Продовжуючи заняття, ви зможете домогтися повного відновлення зору за місяць. Гарантовано! Жодна методика не дає таких приголомшливих результатів - спробуйте і ви!

Скільки коштує методика відновлення зору «Орлине око»?

Дорого чи дешево - прицінюється ви! Згадайте, скільки коштують ваші окуляри, скільки ви платите, звертаючись щоразу до лікаря, як часто ви міняєте вообщем-то не дешеві контактні лінзи.

Яка в грошовому вираженні вартість вашого поганого зору? Ну, підрахували?

А тепер згадайте, скільки незручностей вам все це доставляє. Ви погано бачите без окулярів, ви змушені відпрошуватися на прийоми до лікаря, ви без кінця міняєте краплі і не знаєте, чи варто йти на операцію чи ні! Чи можна травлення конвертувати в рублі - у них є ціна? Ні в якому разі!

Тут же ви отримуєте унікальний шанс відновити зір! Ви ні чим не ризикуєте, ви просто займаєтеся і бачите поліпшення день за днем. Без окулярів, без лінз, без крапель і без операцій і все це всього за 980 рублів. Практично безкоштовно, чи не так?

Дорого чи дешево - вирішувати Вам! І тільки ви прямо зараз можете закрити сторінку або завантажити курс «Орлине око», щоб почати відновлювати зір прямо зараз.

У яких її випадках допомагає курс «Орлине око»?

Звертаємо Вашу увагу, що за статтею 219 Податкового кодексу Російської Федерації ви маєте право отримати соціальний податкове вирахування щодо сум, сплачених за послуги з лікування в медичних установах (клініках) і повернення частини сплаченого прибуткового податку.

Відрахування надається громадянам РФ, які мають постійне місце роботи і виробляють сплату прибуткового податку.

Відрахування може бути надано за видатками на лікування не тільки самого платника податків, а й чоловіка (дружини), батьків або дітей у віці до 18 років.

наприклад:

При оплаті процедури Ексімер-лазерної корекції зору (за методикою ЛАСИК II категорії складності) вартістю за обидва ока п`ятдесят вісім тисяч рублів (58 000 руб.) Ви маєте право на повернення сплаченого Вами прибуткового податку в сумі 13% від вартості лікування, тобто . 7 540 руб.

Для отримання соціального податкового вирахування за видатками на лікування Вам необхідно зібрати необхідні документи та надати їх до податкового органу за місцем проживання після закінчення податкового періоду (року).

Більш детальну інформацію про процедуру оформлення соціального податкового вирахування можна отримати в своїй районній податковій інспекції або на сайті Федеральної Податкової Служби РФ nalog.ru

джерело https://excimerclinic.ru/press/moneybak/



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Відновлення зору без операції - чи можна поліпшити і відновити зір