WikiGinkaUA.ru

Зачіска як у віри брежнєвої

Астролог шоу Давай одружимося повідала «Антени» про жіноче щастя, яке можна побудувати завдяки зіркам.

- Василиса, я тут усвідомила, як астрологія нас програмує, незалежно від того, віримо ми в неї чи ні. Прочитала прогноз в зухвалій великі сумніви виданні і засмутилася. Розумію, що все це неправда, бути не може, але настрій все одно зіпсувалося.

- А для чого ви читали гороскоп маловідомого походження?

У астрологію можливо вірити або не вірити. Деякі події неможливо відсунути, але до них можливо приготуватися. Зима в Москві настане, вірите ви в це чи ні. Але ви маєте можливість зустрічати холоди в бікіні, а маєте можливість - в теплій шубці.

Гороскоп сам по собі описує поведінку пасивного людини - як все може статися, в разі якщо ми не будемо працювати над обстановкою. І, знаючи, як все буде розвиватися, ми можемо приймати вже власні рішення. Вас запобігли - а зараз вже вам вирішувати, як ви станете зустрічати зиму. Іншими словами гороскоп - це можливість продемонструвати, як ситуація буде розвиватися і що робити, щоб хороші варіанти від життя взяти, а недоброго по можливості уникнути.

- Як за великим рахунком планети впливають на наше життя?

- Велика частина людей звикли до астрологічних прогнозів по 12 символів зодіаку - це профанація і до цієї астрології відношення не має. У зв`язку з тим, що знак зодіаку описує лише положення Сонця в вашій зоряній карті. А в гороскопі кожної людини - ще 10 планет, розташованих певним чином, і всі вони між собою особливим чином співвідносяться. Будь-яка з цих планет несе відповідальність за одну з сфер життя і на підставі аналізу цих факторів - а цих факторів близько 50 - дозволяє астрологу робити правильний висновок.

Сонячний гороскоп - вельми примітивна типологія. Самі розумієте: людей багато, а знаків лише 12. Звертаючись до такого гороскопу, людина отримує спотворену дані.

- Але, погодьтеся, у кожного символу Сонячного зодіаку є базові загальновідомі якості. Леви - фаворити, Водолії - розумниці, Ваги - модники і т.д.

- Так, вони є. Але ще є відповідальні нюанси. Ось чоловіки Раки - вони скритні. Є Раки з опозицією Сонця до Нептуна - це одинаки. Є з квадратом Сонця до Сатурна - агресивні задираки. Є чоловіки з секстилем Юпітера до Тельця - це Раки, що чіпляються за матеріальне. Розумієте? І без того до нескінченності.

Виходячи з цього ми не можемо сказати про можливість вибирати собі супутника життя лише на підставі Сонячного гороскопу.

- Але ви самі в одному з інтерв`ю говорили, маючи на увазі чоловіка: з терплячих ґрунтовних Дів виходять гарні чоловіки ...

- Так, сонячні символи характеризують людину, але лише те, що стосується його темпераменту: холерик, сангвінік. А щоб з`ясувати, як будуть розвиватися події, як чоловік покаже себе з вами, які конкретно у нього є задатки, - для цього необхідно знати не просто розміщення Сонця на небі в момент вашого народження, а розглядати цілий гороскоп повністю. Знати добу, місяць, рік - для особистого життя, а для аналізу дослідної потрібна ще правильна хвилина народження.

- Як відрізнити сумлінну прогноз від неправди?

- У разі якщо немає можливості сходити до експерта, вибирайте видання, де є постійний автор, перевірений астролог. З цих авторських прогнозів не довіряйте тим, де є конкретні події, а тим, де змальований неспеціалізований фон дня, тижня, місяця. Люди досить часто не люблять неспеціалізовані прогнози. Але чим більше неспеціалізований прогноз, ніж більш вузькі душевні характеристики він зачіпає, тим більше він правдивий. Не вірте, в разі якщо прочитаєте: Зараз у вас викрадуть гаманець або обрахують в магазині. Вірте: Зараз у вас розсіяна увага - це може стати обставиною помилок і обманів.

Годинники з 10 стрілками

- Як планети на небі зможуть впливати на людину?

- Розміщення планет на небі на людину прямо не впливає, ми не маріонетки, щоб нас хтось смикав за ниточки. Гороскоп людини описує - це така ергономічна система рис, певний механізм, який показує, як людина структурно влаштований, які конкретно мотиви їм рухають, на що вони його штовхають і в який бік він, найімовірніше, буде розвиватися.

Припустимо, ви звикли щодня о третій годині обідати. І ось як годинник протикает - йдете в їдальню. У цьому не годинник винні, що не вони женуть вас до холодильника, чи не вони призводять до виділення шлункового соку. Але годинник вам говорять про те, що бажання поїсти виправдано. Годинники - це механізм, що допомагає орієнтуватися. Гороскоп - ті ж години. Уявіть собі такі величезні годинник - з подвійним циферблатом, 10 стрілками, а секторів на кожному циферблаті - 24. Ось приблизно так влаштований гороскоп.

Астрологія схожа на грошову аналітику - в той час, коли ми розуміємо, що є річний цикл, тоді-то акції злетять ... Лише астрологія - це ще й не календар, куди ти можеш подивитися, в той час, коли тобі хочеться.

Астролог - це математик, який вивчає особисті цикли людини. Гороскоп не вплине на нас фізично, це деякий інструмент, комплект циклічних способів, який дозволяє астрологу вивчити цикли в житті людини.

Розлучення довжиною в два роки

- Іншими словами життя - зебра, так звані смуги темні і білі - не фантазія?

- Ні, кожні сфери в житті людини займають певний час. Те, що пов`язано з апетитом, - денний цикл. Те, що з особистим життям, - тримісячний цикл. Те, що пов`язано з величезними програмними трансформаціями в житті, має цикл до двох років. За три місяці Венера долає певну кількість знаків на небосхилі, і за цей час, наприклад, дама цілком змінює цілий спектр своїх емоційних станів - за цей час ми переживаємо цілий комплект своїх почуттів.

- А раптом смуга невдач затягнулася, ти практично потрапив на острів невезіння?

- Є деякі неспеціалізовані закономірності, якісь діють для всіх, - вони управляються транзитами вищих планет. Це планети з самими повільними циклами проходження і найдовшими орбітами - Уран, Плутон, Нептун. Вони несуть відповідальність за самі повільні цикли в нашому житті, за найважливіші ситуації. Ці планети деякі астрономи необачно вивели з планет, але від цього вони функціонувати на карти людей не припинили.

Так ось повільні планети діють довго - від року до двох років. Необхідно розуміти, що, в разі якщо у вашому житті почалися важливі процеси - розлучення, зміна роботи, - на жаль, даний період може тривати в вашому житті від року до двох з половиною років. Менше не виявиться.

Зачіска як у Віри Брежнєвої

Душевні переживання також потрапляють в цю історію.

Відео: Пляжні локони на праску в стилі Віри Брежнєвої. Curls with a Flat Iron

У разі якщо ваша дочка страждає від нещасливого кохання, необхідно розуміти, що рік вона в праві мучитися, це природно. Ось в разі якщо дама залипнула в невзаимной любові на два з половиною роки - це вже до лікаря. Наприклад, до психолога: може, дівчині мучитися і мучитися, і що вона неконструктивно своє життя живе. Це означає, людина пережила покладений йому термін відмучилася. Якщо вона буде займатися самовдосконаленням, вона може раніше вискочити з проблемної ситуації. Але в разі якщо дама в своїх стражданнях загрузла на більш тривалий термін, це показує, що вона в житті щось робить неправильно.

Бажаю заспокоїти тих, у кого не виходить народження дітей. Часто буває, що людина починає займатися темою дітонародження, і, в разі якщо два місяці нічого не відбувається - починають лякатися. Раніше ніж через рік-півтора не слід переживати і бігти до лікарів. Може, ви потрапили в якій-небудь тривалий цикл Плутона до Місяця або до Венери - не потрібно хвилюватися. Життя починається в своєму неповторному ритмі. І дуже рідко даний ритм не рідкість шаленим і стрімким. Величезні трансформації вимагають величезного часу, необхідно це розуміти.

- Як самому усвідомити, що на небі щось не так? У житті ми це ще називаємо встати з лівої ноги - в той час, коли нічого не клеїться, все з рук валиться.

- Будь-яка людина має звертати увагу на символи долі. Якщо ви розумієте, що плануєте у відпустку, і вам хронічно не щастить: квитки не купуються, готель не бронюється, улюблена машина зламалася і ніяк не щастить вас на дачу - і вам доводиться прикладати титанічні зусилля, щоб подолати перешкоди, - це вже показує, що вам життя пробує просигналити, що шлях можливо складним. У разі якщо спочатку щось йде дуже складно, можливо, від цих задумів потрібно відмовитися.

- Вам самій доводилося відмовлятися від задумів, через те, що зірки не давали добро?

- Була обстановка, в той час, коли ми з Сергієм повинні були без жартів посваритися. Згідно з розрахунками виходило: розлука або розставання. І, щоб цього не сталося, я приймаю рішення полетіти в Єгипет на 10 днів. У більшості випадків ми постійно відпочиваємо разом. І ось ми влаштували собі таке штучне розставання, вельми нудьгували. Але в житті не посварилися. І я дуже вдячна чоловікові, що він прислухається до мене.

Або ось ще випадок: ми бажали полетіти на відпочинок на тиждень за кордон. Але небо мені не сподобалося. Ми тоді довго мучилися і вирішили відпочити в Підмосков`ї. Це була саме той тиждень, в той час, коли вивергався ісландський вулкан, а самий астрологически важкий добу припав на 10 квітня, в той час, коли розбився літак з керуванням Польщі.

Зачіска як у Віри Брежнєвої

- Василиса, а що скажете з приводу так званих несумісних знаків? Із серії Скорпіон Тельцю не товариш?

- Все символи сумісні! Просто в складних випадках чоловікові і дружині потрібно буде прикладати більше зусиль, щоб пізнати один одного.

За старих часів людям доводилося значно простіше - сумісність ніхто не оцінював. Дав тобі Всевишній злий дружину - ось з нею і живи. на даний момент до шлюбів підходять більш усвідомлено. І поряд з цим ми на даний момент маємо більший відсоток шлюбних невдач. У разі якщо піднімається питання про те, що за старих часів люди жили краще, і в силу того що варіантів не було. Були б - розлучалися б. на даний момент перед астрологами ставиться завдання усвідомити, що таке сумісність. Сумісність - це те, як ви з цією людиною легко знаходите неспеціалізований мову. Це можливість з людиною відразу ж спілкуватися на одній хвилі, не докладаючи зусиль.

- І в той час, коли ми зустрічаємо людину, з яким нам легко, ми розуміємо: ось наша половинка.

Відео: укладання як у Віри Брежнєвої

- У кожної людини є образ - і якщо ви схожі на даний образ, який людина очікує. (.) Чоловік очікує даму певного типу, дама чекає чоловіка певного типу. Тут справа не тільки в зовнішності - ще і в тому, яка моторика людини, як він динамічний в життя. У пані чином коханого чоловіка керують Марс і Сонце, у чоловіка - Венера і Місяць. За гороскопом іншими словами можна сказати, який чоловік потрібен кожній конкретній жінці. Людина вже народжується з готовим психотипом - який в ході росту і розвитку лише доформовувати. Від народження хлопчика можна зрозуміти, яку дружину йому потрібно шукати батькам.

- По зіркам можливо обчислити темперамент майбутнього чоловіка?

- Не тільки. Ще й зовнішність. За вибір партнера в гороскопі відповідає Венера. У разі якщо вам зустрінеться чоловік, у якого Венера в Терезах, - такого подобаються блондинки в блакитному. У разі якщо в Овні - необхідно, щоб волосся у його пасії були контрастні: руді. У разі якщо в Діві - нехай дама за великим рахунком не відсвічує: чим вона непомітніше, тим краще.

- У вас приголомшлива історія знайомства з чоловіком. Ви спершу познайомилися з гороскопом майбутнього чоловіка, а пізніше вже з його володарем ...

- Так, я складала Сергію гороскоп заочно - на прохання його приятеля. Ще тоді зацікавилася: треба ж, як ми з цим незнайомцем ідеально підходимо один одному! А скоро і познайомилися - зустрілися по дорозі на добу народження до цього приятелеві. Це було 16 років тому, з того часу ми не розлучаємося.

Будь-яка людина, перед тим як вибрати собі партнера, повинен робити це на базі аналізу гороскопу - свого і свого обранця. Усвідомити, чого інша людина бажав би від шлюбу, від взаємин. Так буде простіше спілкуватися з партнером. Саме складання гороскопу, само собою зрозуміло, вашу сумісність ніяк не поліпшить, але буде потрібне щоб краще розуміти людини, який поруч з вами.

- У шлюбі головне - смиренність. Я ось запальна, гостро реагую на якісь речі. Я вважаю Сергія вельми повільним. Він мене - психований. Я вважаю його занудою. Він мене - неакуратної. Ну і без того потім. Швидкість прийняття рішень, цінності - це вроджений параметр, над нею працювати заборонено. А є якості, якісь можливо коригувати, - цілі, установки, звички.

- У вас з чоловіком виявилася сумісність і в роботі.

Він для вас покинув свою професію і став вашим директором.

- Так, це рідкісний випадок, це здорово, через те, що в наш час нікому нереально довіряти. Є сім`ї, де і рідним не можна довіряти. Тут все виявилося дуже природно - у Сергія закінчився проект, який він вів. І я попросила його залишитися зі мною. Це було пов`язано з містичним моментом, я йому подзвонила і усвідомила, що фізично не справляюся з потоком справ, інформації, який на мене обрушився. У нас дуже тісний тандем. Єдине, що Сергій не астролог, якби він, (.) Мені б це сильно допомогло. Але він добре орієнтується - знайомий з астрологією, за багато років (.) - я займаюся цим 17 років.

-А я і планую це зробити. Вона буде про те, як сподобатися чоловікам. І скаже дамам, що чоловік також істота з потребами. Сильній половині необхідні різні дами. Одному потрібна мама, іншому - подруга і однодумець, третього - цариця, якій він буде насолоджуватися і яка складе частина його іміджу. Для початку у відносинах жінка повинна усвідомити, яка дама йому потрібна і ким вона готова бути поряд з цим чоловікові. У разі якщо йому потрібна однодумець, а ви зовсім не цікавитеся його роботою, добре подумайте, для чого вам це. Якщо ви виходите заміж, ви повинні вибрати собі роль, яку станете гратися все життя.

- А у вас яка роль в сім`ї?

- Я помітна господиня. Я повинна бути зовні активної, соціально пробивний, зобов`язана створювати враження, сказати гучним голосом. Але поряд з цим поряд з Сергієм я повинна бути м`якою, виконувати роль берегині домашнього вогнища. Поки, на мою думку, я справляюся зі своєю роллю. Ну а якщо не впораюся, буду жорстоко вигнана з театру!

- Питання від наших читачів: через що у Василини в програмі Давай одружимося весь час однакова зачіска?

Зачіска як у Віри Брежнєвої

- Через те, що зачіска в моєму житті - це не основне. Мені на даний момент подобається бути такою. Я в своєму житті була всіх кольорів веселки. Ще я обмежена - зі мною поруч Лариса і Роза, а у них певний колір волосся. І що хорошого, в разі якщо ми всі втрьох будемо сидіти одноманітні? Це буде безрадісно. Так що нехай глядачі терплять мою зачіску.

- Ви з усіх провідних передачі значно частіше захищаєте дам.

Зачіска як у Віри Брежнєвої

- Так, у Рози і Лариси промужская позиція. І це неправильно! Ми на даний момент живемо в суспільстві, я б сказала, поствоєнні, де чоловік величається. У той час, коли чоловіків мало, вони відчувають себе як якусь величезну цінність, і виходячи з цього у нас на даний момент з`являється все більше прекрасних дам - відбувається природний відбір. Відомий факт: в тих націях, де чоловіків більше, пані некрасиві. У зв`язку з тим, що у природи немає приводу їх удосконалювати. Ніякої конкуренції. Чим більше перекіс в сторону дам, тим прекрасніше вони, вони починають між собою змагатися, вже з позицій генетичної.

Мені хочеться обезопасість дам, через те, що у нас суспільство влаштоване так, що пані не захищені від чоловіків. Він може повернутися, піти, грюкнувши дверима, покинувши дамі дітей і неприємності. У нас до жінки через чур багато вимог. на даний момент від дами в середньому потрібно, що вона повинна бути прекрасною, доглянутою, вона повинна бути розумною, потрібно утвореної, вона зобов`язана працювати, ростити дітей, до того ж поряд з цим йдуть чоловіки примудряються кинути дамі докір, що вона повинна бути гарною коханкою . Чоловіки пред`являють до дамам перелік побажань довжиною в 15 сторінок, дами - значно скромніше. І в разі якщо дама каже: Я хотіла б, щоб чоловік допомагав мені по господарству, - чомусь у Лариси з Розою це викликає бурю протесту. А через що? Дама так само працює, як і він. Чим вона відрізняється? Лише тим, що вона фізично не сильний чоловіка? Життя жінки в Росії на даний момент непідйомна.

Зачіска як у Віри Брежнєвої

- Давай одружимося: у Лариси - життєвий досвід, у Рози - психологія, ви - астролог. Яке з цих жіночих знань для красивої половини найпотрібніші?

- З усієї нашої трійці в стабільному шлюбі прожила лише я, і нехай це буде відповіддю на ваше запитання.

- яка кількість пар з учасників у вас одружилися?

- 10. Це досить багато. Візьміть будь-який шлюбне агентство - думаю, там відсоток менше.

- Згадайте який-небудь рекорд вашої програми.

- У нас був один герой - він вранці розлучився, а ввечері прийшов на зйомки. Йому сказали: якщо ти не розведешся і не принесеш нам штамп, в програму ми тебе не посадимо - не маємо права.

- Одружені чоловіки до вас досить часто приходять під виглядом холостяків?

- Не рідкість. До речі, це окрема тема. Я закликаю дівчат не бачитися з одруженими чоловіками. Ці історії рідко закінчуються добре. Для дівчини це свідомо гра з нерівними шансами. У той час, коли чоловік розривається між коханкою і дружиною, перемагає та, яка ставить ультиматум.

Велика ймовірність, що, якщо він кинув дружину, піде і від вас. Скажу так: у разі якщо ваш шанувальник був одружений тричі, дівчата, відразу розвертайтеся і йдіть. Найімовірніше, у цього чоловіка в гороскопі конфлікт Місяця з Венерою - одна уособлює образ дружини, інша - коханки. Перемагає та з дам, хто ставить твердіше ультиматум. Бойова стратегія.

Є така стара японська самурайська стратегія. У разі якщо воєначальник не знає, наступати йому або оборонятися, іншими словами в той час, коли людина з`ясовується перед вибором з двох рівноважних варіантів, він не має можливості зробити вибір. Він болісно коливається, метається і психологічно починає руйнуватися. Він паралізований і фактично не має можливості функціонувати. Саме психічно сохранное для людини тут - не робити вибір за великим рахунком. Є дівчата такі, якісь також метушаться. І з Петром прожили в далекому минулому, і є діти, Вася - цікавіше і багатше. І ось що робив самурай: слідував тактиці суперника. У разі якщо той нападає, і він буде нападати, в разі якщо той відступає, і він втече. Загалом, хто перший поставив ультиматум, той і переміг. Вважайте, що це бойова стратегія. У разі якщо чоловік завис, необхідно чітко ставити ультиматум і проговорювати терміни. Яка дама це зробить, з тієї він і залишиться. Просто частіше даний ультиматум ставить чоловіка.

- А чи добре перетворюватися в бульдозер і припирати улюбленого до стінки?

- А по-іншому, на жаль, не виходить. Я ось на величезній кількості прикладів своїх подружок і клієнтів переконуюся, що, в разі якщо чоловіка не спонукати, він буде роздумувати і мимрити роками. Закликаю дружин: не бійтеся, ставте ультиматуми, в разі якщо обстановка вийшла з-під контролю і більше вас не влаштовує.

А багато дружин ще побоюються і побоюються: ой, а що якщо чоловік і правда від мене піде? Так краще нехай піде на даний момент, ніж через десятиліття: тоді у тебе буде більше юності і сил шукати собі іншого. Краще страшний кінець, ніж жах без кінця!

- Ви бізнес-консультант. У той час, коли у нас криза закінчиться?

- У 2015 році в світі. 2010 рік ля зиса (.) Вкрай важливий - зараз визначається, посилиться він або буде сходити нанівець.

на даний момент буде розвиватися валютна криза, пов`язаний з коливанням валют. Серйозні події нас чекають в серпні - вересні. Вони пов`язані з важливими коливаннями валют.

- Що брати - американський долар або євро? Або якусь третю валюту?

- Третьої валюти, можливо, не буде, але, підозрюю, до 2012 року американський долар ослабне.

Зачіска як у Віри Брежнєвої

- Ви самі гороскопи складаєте собі?

- Перед величезними важливими заходами. Іноді не відбуваюся (.). Ось у нагоді мені стільниковий телефон, придбала я його за добу за сонячного затемнення. Так з цим мобільним сталося все, що лише може статися.

Люди не вельми готові чути неприємні речі про себе. Виходячи з цього я працюю особисто, персонально і за солідні гроші.

- скільки коштує ваш гороскоп?

- Величезна розгорнута консультація з прогнозом на небагато часу вперед коштує від 2000 доларів. Це важлива робота, яку зможуть дозволити собі заможні люди. І важливі - їх помилки обійдуться їм дорожче, ніж консультація у астролога. До мене звертається величезна кількість людей, але надати допомогу всім я вже не в змозі. Це справа нешвидка, займає 2-3 дні.

Астрологія за великим рахунком - важлива наука, вивчення одних лише її баз займає три роки. Але добре, що вона є. Поки у нас є астрологія, є можливість керувати долею.

з`явилася: 16 квітня 1974 року

освіта: Академія управління імені Серго Орджонікідзе, за освітою - економіст-кібернетик.

Паралельно закінчила Московську академію астрології

домашнє положення. заміжня, має доньку



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Зачіска як у віри брежнєвої