WikiGinkaUA.ru

Найкращі зачіски 2013

Найкращі зачіски 2014 року - Фото знаменитостей і трендсеттеров

Відео: Топ 10 Самих Простих і Красивих зачісок На ОСТАННІЙ ДЗВІНОК / Літні Зачіски / Зачіски На кожен день

Я рідко пишу про зачіски, але якщо я це роблю, я намагаюся зачіпати цю тему з точки зору модних і б`юті-тенденцій. Сьогодні я підготувала для вас добірку найкращих зачісок 2013 - фото знаменитостей і трендсеттеров. Думаю, це допоможе вам сформувати свій власний імідж, і підібрати зачіску, яка підходить саме вам. Також я прикріплений пару цікавих відео-уроків, які допоможуть вам зрозуміти, як робляться найпопулярніші дівочі укладання в звичайних домашніх умовах.

Відео: Найкращі стрижки 2013

Найкращі зачіски 2013 - Фото знаменитостей і трендсеттеров

Найкращі зачіски 2013 - Фото знаменитостей і трендсеттеров

Почнемо, мабуть, з знаменитостей. Вони частенько постають перед нами на червоних доріжках і ми можемо з усіх боків оцінити зачіски які створили для них стилісти (вже вони-то точно в курсі трендів). А іноді буває так, що сама селебріті задає ту саму тенденцію, підкоривши наші серця своєю незабутньою і стильною укладанням.

Відео: Чоловічі стрижка. збрити зайві

Як ми можемо бачити, в цьому році все також популярні коси і скорочення пучки на маківці, їм ні в чому не поступаються прості укладання з распушеннимі волоссям - як прямими, так і завитими. Зірки особливо воліють такі укладання в ретро-стилі, коли завиті локони зібрані з одного боку голови, і не розбиті на дрібні пасма, представляючи собою якийсь моноліт з кучерів. Ця зачіска вже який сезон популярна у вищому світі. Також зірки люблять бездоганно загладжені волосся, зібране ззаду або в пучок, або в прямій кінський хвіст. Ну і літо ... Яке літо без божевільних пляжних локонів? Ця зачіска - привіт вам з 90-х і рятувальників Малібу =) Окремо варто відзначити таких селебріті, як Ріанна і Майлі Сайрус - вони самі створюють тренди, і дуже часто змінюють свій стиль. Так що можете сміливо пробувати образи своїх улюблених знаменитостей - не помилитеся! =)

Модні зачіски 2013 для дівчат. Підбірка образів від блогерів і стилістів

Зараз все більше дівчат, роблячи чудові за своєю красою зачіски не соромляться викладати їх в Інтернет, ніж збирають безліч компліментів, а також бажаючих таку зачіску повторити. Такі дівчата, не дивлячись на те, що вони звичайні люди і далекі від червоних доріжок, є трендсеттерами не гірше, ніж зірки. А їх фотографії мільйонами поширюються по мережі. Отже, я ділюся з вами своєю підбіркою найвдаліших фото модних зачісок для дівчат 2013 року, які зібрали в мережі найбільшу кількість репоста.

Як ви бачите, серед звичайних дівчат найбільш популярні коси і недбалі пуски, і вони продовжують залишатися самими затребуваними щодня. Ну що, настав час подивитися відео-уроки. Але для початку я поділюся з вами одним цікавим фото-уроком, як створити красиву французьку черепашку на основі плетіння коси «риб`ячий хвіст». Думаю, якщо навчитися плести таку зачіску, вона відмінно підійде і на побачення і навіть на весілля - залишиться лише задекорувати таку красу квітами.

Відео: Як зробити зачіски в школу для дівчаток на кожен день

Найкращі зачіски 2013. Відео-уроки

Я поділюся з вами парою відео-укроки. Вони все не російською, але їх варто подивитися, тому що те, як зробити такі зачіски зрозуміло по відеоряду і без пояснень.

Rihanna Inspired 80`s Curly Up-Do Hairstyle



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Найкращі зачіски 2013