WikiGinkaUA.ru

Малюнки хною (візерунки)

Малюнки хною (візерунки)

achadidi Нд, 21/03/2010 - 2:02

Малюнки хною по тілу - менди або мехенди в Індії є традиційною прикрасою і мистецтвом цілком офіційно.

Це мистецтво є в деякому роді ритуальним, так розписані хною руки і ноги є обов`язковим атрибутом нареченої, без якого жодна поважаюча себе і свою сім`ю індіанка напевно заміж не піде. Та й оточуючі її пані та дівчата теж повинні продемонструвати святковий настрій. Крім того, менди (кажуть) є поважною причиною для ухилення від виконання обов`язків по дому, а оскільки нанесення хни по всім правила - справа не швидка, можна припустити що індійські жінки іноді користуються нагодою влаштувати собі вихідний за яким нитка урочистої нагоди.

Прості малюнки індіанки наносять для повсякденного прикраси, а ось до свята - складні, з великою кількістю дрібних деталей, іноді бачила менди схожі на мереживні рукавички, товщина риси з ниточку, та й розмір у святкових мехенди вражаючий - від кінчиків пальців на долоні і тильній стороні до плеча, причому на обох руках.

Ну, так ось, оскільки менди - узаконена традиція. то в Індії художники випускають альбоми з візерунками та орнаментами менди, щоб індіанки могли блиснути складністю і оригінальністю малюнка на своєму тілі, точніше допустимо відкритих його ділянках.

Спеціально для відвідувачів індонета я придбала буклет - збірка популярних малюнків хною Lovely mehandi designs Бангалорскіх видавництва Ganesh publication і зробила фото деяких з них.

У моєму альбомі є зовсім прості малюнки і дуже складні з тонкою промальовуванням деталей, які мені на собі чесно кажучи повторити не вдалося, при тому, що досвід малювання у мене в общем-то є. А раптом у вас вийде.

Техніка малюнка не складна - купуєте кульочок з хною і малюєте, рецепт приготування хни для менди в домашніх умовах і технологію процесу мехенди я описала окремо окремо з статтях Малюнок хною. Підготовка і в Малюнок хною. Як зробити?

Відео: Мехенді НА НОГЕ..СДЕЛАЙ САМ | IRA M |

Сканера немає вдома, довелося мені робити фото візерунків, так що за якість картинки вибачте.

спочатку прості малюнки хною для рук. думаю, що це найбільш затребувані фото

3 нескладних малюнка хною для ніг

Переходимо до складних узорів - спочатку мехенди для рук

Відео: Як малювати мехенді. Малюнки хною в домашніх умовах. SB

І що б бути зовсім вже справжньою індійської красунею треба щоб менди і на ногах був теж -)



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Малюнки хною (візерунки)