WikiGinkaUA.ru

Вчені навчилися змінювати колір очей

Вчені навчилися змінювати колір очей

Опубліковано: 2011-11-3

Доктор стверджує, що він може перетворити карі очі в блакитні (але він не може змінити їх назад).

Ви коли-небудь хотіли бути блакитнооким хлопчиком? Ви скоро зможете ним стати, оскільки доктор зізнався, що може надовго змінити колір очей людини всього за 20 секунд.

Доктор Грегг Гомер з Строма Медікал (Stroma Medical) в Каліфорнії заявив, що його Lumineyes (люмінесцентні очі) технологія використовує лазер, налаштований на певну частоту, щоб змінити карий колір очей на блакитний.

Енергія лазера поглинає коричневий пігмент - меланін з верхнього шару райдужної оболонки очей і блакитний колір очей виникає протягом наступних двох-трьох тижнів.

Це забезпечило б альтернативу тим, хто хотів би мати більш світлі очі, не використовуючи косметичні контактні лінзи.

Однак процедура, яка доктором Гомером розвивалася протягом 10 років, є незворотною, оскільки коричневі тканини не відновлюються.

Строма медикал початку обмежені тестування на людях, проте шукає ще близько? 500,000 для завершення клінічних випробувань.

"Якщо все піде за планом, -говорить доктора Гомер, - процедура може стати доступною за межами США протягом 18 місяців, а в США - протягом трьох років".

Відео: Чому очі змінюють колір?

Операція буде коштувати близько? 3000.

Гомер повідомив в інтерв`ю KTLA Morning News, що тисячі потенційних клієнтів зв`язалися з ним по електронній пошті, щоб висловити свою зацікавленість.

Відео: Змінити колір очей на синій - Гіпноз - блакитні очі - Biokinesis

"Вони кажуть, що очі - вікна душі", - сказав він ktla.com.

"Блакитне око не є закритою, Ви можете бачити глибоко в неї, в той час як карі очі дуже непрозорим. Я думаю, що є щось дуже значуще про цю ідею з відкритими вікнами душі".

«Блакитний око не непрозорий, Ви можете заглянути глибоко в нього, в той час як коричневий очей дуже непрозорий. Я думаю, що є щось дуже значуще в цій ідеї з відкритими вікнами душі".

Генеральний директор Строма медиків, Дуг Деніелс, зізнався, що він не був упевнений в концепції, коли доктор Гомер вперше розповів йому про це.

"Я був налаштований дуже скептично, чесно кажучи, але я давно дізнався, що всі великі ідеї починаються як богохульство", - сказав він.

Колір очей передається у спадок від наших батьків. Однак карі очі є домінуючими в усьому світі в той час як сині очі - рецесивний ознака.

Відео: ЯК ЗРОБИТИ ОКО ЧОРНИМ? ЯК ЗМІНИТИ Цвет глаз НАЗАВЖДИ? ЧОРНИЙ Цвет глаз ЖЕСТЬ !!

Синій пігмент очей насправді не існує в природі. Замість цього люди з блакитними очима мають коричневий пігмент, відомий як меламін, в задній частині райдужної оболонки, проте вони мають низьку концентрацію меланіну в передній частині їх райдужної оболонки.

Це означає, що більш довгі хвилі світла поглинаються темної задньою частиною ока, в той час як більш короткі хвилі розсіюються.

Загальний блакитноокий предок

У 2008 році учені з Копенгагенського університету довели, що всі люди з блакитними очима походять від одного синьоокий предка, що жив близько 10 000 років тому, колір очей якого змінився в результаті мутації.

Керівник дослідження професор Ейберг сказав, що до цього часу всіх були карі очі.

Мутація карих очей на блакитні не є ні позитивної, ні негативної. Це одна з кількох мутацій, таких як колір волосся, облисіння, веснянки і родимки, які ні збільшують, ні зменшують шанс людини на виживання.

Професор Ейберг сказав тоді: "Це просто показує, що природа постійно перетасовує геном людини, створюючи генетичний коктейль людських хромосом і випробовуючи різні зміни".



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Вчені навчилися змінювати колір очей