WikiGinkaUA.ru

Астрофитум догляд, вирощування, полив, посадка в домашніх умовах

Астрофитум догляд в домашніх умовах

Астрофитум належить сімейству кактусових. Рослина являє собою стебло, який має різне число граней. На стеблі присутні цяточки світлого кольору, які є скупченням маленьких, коротких волосків. Цвіте жовтими квітками, які розташовані на самій верхівці рослини.

Астрофитум вимагає хорошого освітлення, однак погано переносить попадання прямих променів сонця. У літній період Астрофитум добре комфортно себе почуває при високих температурах. На зимовий період квітка впадає в період спокою. Температура в цей період повинна складати близько 0 градусів. У зимовий період Астрофитум не поливають.

Кактус поливають рідко, але рясно. Підгодовувати рослину необхідно в період вегетації.

Розмножуються Астрофітуми виключно насінням.

Для рослини характерно поява на поверхні різних плям. Причиною появи, яких може бути неправильний полив або кліматичні умови.

Матеріали по Астрофитум

У цьому розділі ви знайдете пости по догляду, вирощуванню, поливу, розмноженню Астрофитум. Користувачі спільноти поділяються порадами і секретами між собою. Величезна кількість фото.

Мета нашого проекту це обмін досвідом, щоб кожен учасник проекту міг навчитися догляду за рослиною в домашніх умовах. Реєструйтеся.

Останнє в блогах

Мої улюблені кактуси. Астрофитум 2

Я обожнюю кактуси. Захоплення почалося ще в школі. Періодично воно затихає, потім розгорається з новою силою.

Близько двох років тому я вирішила спробувати виростити астрофітум. Вони вважаються важкими в догляді та утриманні. На одній з виставок квітів купила маленьку дитинку Astrophytum asterias і вже доросла рослина Astrophytum.

Астрофитум представлений шістьма видами, всі вони з великим успіхом вирощуються в кімнатних умовах і користуються любов`ю у кактусівників.
За цим кактусом дуже легко доглядати: наприклад влітку він любить більше помірну температуру, а взимку - більш прохолодну (10-12 "С).
Кактус дуже світлолюбний, тому прямі сонячні промені йому не.

Який догляд потрібен кактусів, щоб вони зацвіли? 3

Такий класичний вид квітучих кактусів, як астрофітум з листопада по лютий вимагає повного спокою. Їх в цей період слід виставити в приміщення з температурою повітря від 5 до 10 градусів, не поливати і не удобрювати. Світла в ці місяці їм потрібно теж самий мінімум. Ви напевно помічали: іноді кактуси роками стоять на підвіконнях і не.

Астрофитум - нетиповий кактус 3

Астрофитум - це нетиповий кактус, тому що у нього немає колючок. За кулястий стебло на заході його називають «єпископської митрою». Цвіте він красивими дрібними квітками, пофарбованими в золотисто-жовтий колір з рожевим або помаранчевим центром. Ця рослина не любить яскраве сонячне світло, не дивлячись на те, що його батьківщина - пустеля. Садити його потрібно в.

Температура повітря повинна бути для рослини астрофітум помірна. Взимку коли рослина перебуває в період спокою температура повинна бути 7-10 градусів, якщо звичайно рослина міститься в сухому стані.
Влітку рослину найкраще тримати на відкритому повітрі або в саду.
Поливати астрофітум потрібно помірно як навесні, так і влітку, а.

Найцікавіший спосіб зібрати колекцію кактусів - замовити насіння і посіяти рослини самостійно.
Розповім про посіві Астрофітуми.
Субстрат для посіву я готую досить бідний: великий пісок і сіяна земля в співвідношенні 60:40. Всі компоненти субстрату рекомендується пропарити, вони повинні бути стерильні. У ємність для посіви.

Астрофитум прикрашений 1

У себе вдома на вікні стоїть кактус Астрофитум прикрашений, завів за свою незвичайну форму, нагадує зірку. Кактус в догляді не складний. Виростив насіння, які купив в магазині, там же купив горщик глиняний дволітровий. Землю брав зі свого саду, періодично один два роки міняю землю. Влітку виношу в сад на сонці, коли нічна температура.

Моє знайомство з цим «зоряним» кактусом сталося зовсім випадково, приблизно рік тому. Його презентували мені в якості подарунка на день народження. За цей рік я постаралася зібрати якомога більше представників виду Астрофітуми. Хоча, як виявилося на практиці, їх не так-то й багато, всього шість. Назву свою отримали завдяки.

Красень Астрофитум 1

Це мій найперший кактус, вирощений з насіння.
Йому майже 13 років. Це гібрид, але все одно він найдорожчий для мене.
Сіянці Астрофітуми спочатку крупніше інших кактусів і тут є важливий момент - не перелити.
Любить злегка глинистий дренированную земляну суміш. Кореневу шийку злегка присипають крупним піском. Для.

Асторофітум відноситься до сімейства кактусів. Це гарний кактус з вісьмома ребрами і колючками, закрученими, як баранячі роги. У більш пізньому віці зацвітає жовтими квітками діаметром до 9 см. Розмножується насінням. Температуру краще помірну. Зімій період спокою у Астрофітуми настає при температурі 7-10 ° С і без поливів.

Вирощування Астрофітуми 1

Астрофітуми є одними з найкрасивіших кактусів. Доглядати за ними не складно, якщо мати деякі навички. Я займаюся улюбленою справою вже 12 років. Ось основні моменти, на які треба звернути увагу при вирощуванні кактусів виду Астрофитум.
По-перше, кактусів потрібно надати саме сонячне місце, якщо мова йде про.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Астрофитум догляд, вирощування, полив, посадка в домашніх умовах