WikiGinkaUA.ru

Шилак shellac в домашніх умовах

Шилак Shellac в домашніх умовах

Я досить давно використовую гель-лак в домашніх умовах. Думаю, що уявлення Шилак не вимагає. Але для тих, хто все таки не знає, Шилак Shellac - гель-лак в одному флаконі. Дане покриття протримається на ваших нігтях до 3 тижнів. Шилак стійко переносить всі впливи на нігті (прибирання, миття посуду, подряпини від ключів і т.д.) псує нігті Шилак? На це питання не можна відповісти однозначно, тому що перш за все це залежить від структури ваших нігтів. Особисто я користуюся Шілак постійно і ніякої шкоди моїм нігтям він не приносить.

Шилак Shellac в домашніх умовах

Отже, розповім вам очевидні плюси у використанні Шілак будинку, а також що вам буде потрібно для нанесення покриття в домашніх умовах.

плюси:

  • У будь-який момент можеш змінити колір, як тільки набрид нинішній і не чекати поки відросте ніготь.
  • Не потрібно записуватися і чекати записи в салоні.
  • Значна економія грошових.

зміст:

Що необхідно придбати

УФ лампа. Для домашнього використання не потрібно купувати дорогу лампу. Ви переплатите гроші за навороти. Лампа повинна бути: потужність 36 W і таймер регулювання часу роботи на 120 секунд. Усе! Я використовую таку лампу RUNAIL вартість лампи всього 1600 рублів.

Що необхідно придбати

Набір для зняття покриття Шилак: фольга, ватяні диски, апельсинові палички (для того щоб зняти залишки Шілак з нігтя), засіб для зняття. Я використовую засіб від фірми CND з вітаміном Е. Після нього нігті не залишаються сухими. Ціна 650

Базове покриття. Ціна від 500 рублів.

Верхнє покриття «топ». Ціна від 500 рублів.

Колір. Ціна від 520 рублів.

Ціни вказані приблизно і змінюються в залежності від фірми яку ви віддасте перевагу.

Відео: Гель лак шелак в домашніх умовах Shellac nails at home

На даний момент я використовую кілька фірм: Shellac CND, Color Couture Entity One, Geleration Jessica.

Shellac CND в даний час це самий якісний гель-лак. Більшість професійних салонів вважають за краще саме цю фірму. Покриття лягає на ніготь рівно, не збирається, чи не пузириться. Кольори щільні і соковиті, досить 2 шари.

Color Couture Entity One кольору соковиті і щільні. АЛЕ дане покриття тікає з кінчика нігтя. Майстри рекомендують в такому випадку після нанесення заполімерізовать на 30 секунд, що звичайно не зручно. Адже в такому разі нанесення Шілак стає занадто довгим процесом.

Geleration Jessica аналогічна ситуація як і у попередньої фірми.

Техніка нанесення Shellac

Для кращого зчеплення покриття з нігтьової пластиною рекомендується перед нанесення зробити манікюр. В такому випадку покриття прослужить довше, ніде не відколеться і не відшарується.

Необхідно прибрати блиск з нігтьової пластини бафом. Не потрібно прикладати зусилля, досить легким рухом кілька разів пройтися по нігтьової пластини.

Техніка нанесення Shellac

Протерти ніготь спиртовим розчином, він допоможе так само зняти жир з нігтя, можливий крем, а також просто очистить ніготь.

Можна приступити до нанесення базового покриття. Його не слід рясно наносити. Шар повинен бути дуже тонким. Акуратно розподіліть базу на всю нігтьову пластину. Після того як ви нанесли базу на всі нігті руки. Акуратно нічого не торкаючись необхідно заполімерізовать 2 хвилини.

Наносимо 1-ий шар кольорового гель-лаку. Шар також повинен бути тонким. Наносити необхідно на всю нігтьову пластину. Якщо ви зачепили шкіру, раджу відразу прибирати, тому що після полімеризації зробити це буде неможливо.

Техніка нанесення Shellac

Необхідно заполімерізовать 2 хвилини.

Наносимо 2-ий шар кольору.

Полімеризуючись 2 хвилини.

Якщо ви вважаєте, що для вашого кольору недостатньо 2-х шарів, значить наносимо третій. Потім знову полімеризуючись 2 хвилини.

Наносимо верхнє покриття «топ». Шар повинен бути щільним. Добре запечатує весь ніготь, акуратно Промазуємо кінчик і край нігтя.

Полімеризуючись 2 хвилини.

Стираємо липкий шар спиртом. Можна також ацетоном, або засобом для зняття покриття Шилак. Просто наносимо засіб на ватний диск і протираємо ніготь.

Все, наші нігті готові! Тепер до них можна спокійно доторкатися) Незважаючи на те, що покриття абсолютно сухе і міцне, я раджу утриматися в цей день від прибирання.

Відео: Шелак (шілак, shellac) в домашніх умовах

Поради з нанесення Shellac

Перед тим як наносити Шилак, приготуйте все необхідне для цієї процедури. Відкрийте флакони заздалегідь, щоб потім коли ви почнете наносити покриття, вам не довелося мучитися, а також щоб не зіпсувати покриття.

Відео: Shellac в домашніх умовах

Не чіпайте липке покриття, до тих пір поки не закінчите наносити Шилак. Вам на нігті можуть налипнути піщинки, або інша бруд і всі праці будуть дарма.

Періть лак з шкіри відразу як тільки забруднилися, або перед полімеризацією перевірте чи не забруднена чи шкіра навколо нігтя і під нігтем. Після полімеризації відмити Шилак буде неможливо і вам доведеться так і ходити, до тих пір, поки він не розпариться від води і сам не зітреться.

Поради з нанесення Shellac

Не купуйте відразу кілька кольорів однієї фірми поки ви її не випробували. Можливо вам не сподобається нанесення або якість Шілак, або пензлик вам буде не зручна. Не наносіть товсті шари - це не означає, що чим товще, тим довше буде триматися. Ретельно очищайте нігтьову пластину перед базовим покриттям.

Якщо з першого разу не вийшло, не турбуйтеся! Вийде з другого, третього. Ви пристосуватися і зрозумієте як робити краще.

Shellac в домашніх умовах


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Шилак shellac в домашніх умовах