WikiGinkaUA.ru

Перегляд теми - саджанці - вибір і догляд

Саджанці - вибір і догляд. Секрети і тонкощі

76. Farmer [5394]

Відео: Як правильно посадити вишню. Рання вишня. Вишня посадка. саджанці вишні

Нед грудня 11, 2011 6:49 am

Марина писал (а): Ігор, а який річний приріст на фундуку у Ваших знайомих?

Перші 2-3 роки приросту майже немає. Коли коренева система розвивається до потрібного куща розміру, він різко йде в зростання і приріст за сезон становить близько 1 метра.

77. Alex Palmer [18]

Суб грудня 24, 2011 10:04 am

Ігор, ще одна порада. Купи навесні стимулятор росту, який 100% допоможе з укоріненням і розвитком рослини. Шукай препарат з вмістом Гібберлліновой кислоти. Найкраще 20% порошок або 5г. таблетки. Ця кислота пробуджує сплячі бруньки рослини, тобто коріння починають краще кущитися. У перший рік ефекту не видно, але на другий видно добре. Також фермери застосовують цей засіб для збільшення квіткових бруньок в наступний рік, тобто обробляєш рослина навесні раз і влітку раз, що б наступної весни отримати добре квітуче дерево, а відповідно хороший урожай. У Штатах таблетки гібберлінкі продають як Magic Tablett, рекомендують для провокування нового цвітіння відцвілих орхідей.

Тим більше, ти застосував гідрогель, і якщо поллєш Гіббеллінкой, то препарат затримається в гідрогелі і дію буде ефективніше.

78. Farmer [5394]

Суб грудня 24, 2011 12:02 pm

Alex Palmer писал (а): Ігор, ще одна порада. Купи навесні стимулятор росту, який 100% допоможе з укоріненням і розвитком рослини.

Суб грудня 24, 2011 12:22 pm

Farmer писал (а): Я знаю про цю штуку, але застосовувати не хочу: потрібно зрозуміти, як саджанці поведуть себе при природних умовах

Завдання стоїть не розуміти, а отримувати результат. Тим більше умови у тебе екстремальні. Те що я порадив, лише прискорить результат і збереже від загибелі якийсь відсоток саджанців. По крайней мере, я порадив, то що сам спробував.

Але господар - пан

80. Farmer [5394]

Alex Palmer писал (а): Завдання стоїть не розуміти, а отримувати результат. Тим більше умови у тебе екстремальні. Те що я порадив, лише прискорить результат і збереже від загибелі якийсь відсоток саджанців.

81. Alex Palmer [18]

Суб грудня 24, 2011 1:14 pm

Farmer писал (а): Не зовсім так: навіщо зберігати саджанці, які загинуть без гіббереліну? Нехай виживають найсильніші, а замість слабких я нові посаджу.

Саджанець саджанця ворожнечу. У одних при пересадці коріння сильно пошкодили, інші пересохли при викопуванні, треті сильніше інших підмерзли, і т.д. Є частка правди в природному відборі, але не на всі 100%. На першому році життя після пересадки є сенс підтримати.

Відео: Вибір коні і догляд за нею. Продовження // FORUMHOUSE

82. Farmer [5394]

Alex Palmer писал (а): Є частка правди в природному відборі, але не на всі 100%. На першому році життя після пересадки є сенс підтримати.

Я хочу насамперед зрозуміти, чи виправдає себе нова система посадки: глибокі ями, заповнені сумішшю глини з чорноземом і перегноєм + гідрогель, глибина посадки близько 25-30 см (для кореневласних саджанців). На колишніх посадках винограду загинуло 2% саджанців. Найбільше цікавить приріст в перший рік після посадки. Раніше приріст був слабкий і починався з 2-го року. Якщо я введу відразу кілька різнорідних змінних, то не зможу зрозуміти, які з них важливіше.

83. DIKIJ [276]

Нед грудня 25, 2011 7:46 pm

Ігор, а навіщо проводити випробування на міцність СВОГО ВЕЛИЧЕЗНОГО саду? Рослини як і тварини, якщо в дитинстві їх не підтримати, (на прикладі Вардена) то жити буде, але погано ,в результаті доведеться замінювати, а час йде. тому краще використовувати стимулятори, адже головне завдання-отримати максимально швидко плодоносний сад, а якщо хочеться, сил немає як, перевіряти агротехніку, то для цих цілей створюється спеціальна ділянка, експериментальна, ось на ній і можна знущатися над рослинами, як душа забажає! тим більше, що стимулятор коренеутворення потрібен саме на початковому етапі, потім рослина сама впорається.

84. Farmer [5394]

Нед грудня 25, 2011 9:26 pm

Відео: Де можна купити саджанці плодових дерев і чагарників Відео

DIKIJ писал (а): ось на ній і можна знущатися над рослинами, як душа забажає! Тим більше, що стимулятор коренеутворення потрібен саме на початковому етапі, потім рослина сама впорається.

У мене виноградник на 104 саджанцях, що росли без будь-якої підтримки, втратив тільки 2 саджанця. А на другий рік половина кісткової Гарольда дали сигнальний урожай. У інших виноградарів сигналки і на 3-й рік не завжди бувають. Так що, вважаю, нормально все. Сподіваюся, такий відсоток втрат збережеться і на нових посадках. Нехай виживають. Ті, які пережили перший рік, потім здоровими ростуть. Те, що зростання у кущів виходить невеликий, навіть краще. А Варден мені великий потрібен.

P.S. Сад поки маленький. Він буде, мінімум, в 10 разів більше. Так що ці посадки можна вважати за дослідну ділянку

85. fedlen [3]

Вів лютого 28, 2012 10:37 pm

Добрий час доби всім! Тільки зараз надійшла пропозиція щодо застосування гідрогеля.Прішла переглянути Ігор, Ваш форум, адже Ви для мене * попереду планети всієї * по експериментам на своїй земле.Так воно і оказалось.Ви вже застосували, ймовірно і результати отримали. Уже обговорювали? За описом, продукт просто чудовий для нашого клімату, на поливах можна економити час і сіли.І час роботи Аквалайф 5 років, говорят.Может є ще практики, хто працює з цим продуктом? Відгукніться, плиз!

86. Farmer [5394]

Сер лютого 29, 2012 9:39 pm

Відео: Відмінний Спосіб Посадки Лаванди! Лаванда Черешками

Alex Palmer писал (а): Є частка правди в природному відборі, але не на всі 100%. На першому році життя після пересадки є сенс підтримати.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Перегляд теми - саджанці - вибір і догляд