WikiGinkaUA.ru

Антуріум: догляд і особеннности вирощування антуріума

Антуріум: догляд і особеннности вирощування антуріума

Ваша домашня оранжерея

Відео: Найкрасивіші кімнатні квіти. Антуріум розмноження і догляд

Вічнозелений антуріум ще називають «вогненним язиком» або «квіткою фламінго». Родина антуриума - тропіки Південної Америки. Як і інші тропічні рослини, антуріум вимагає специфічних умов утримання.

Листя антуріума досягають довжини 30-40 сантиметрів. Вони жорсткі, серцеподібні або стрілоподібні, темно-зелені, на довгих твердих черешках. Цвіте антуріум протягом всього року. Його квіти являють собою оригінальне колосоподібне суцвіття у формі качана або штопора, рожеве, біле або жовте, оточене чудовим покривалом, білим, червоним або плямистим. Квіти антуріума досягають розміру 10-20 сантиметри в діаметрі. Сама рослина при правильному догляді виростає до 40-80 см у висоту (квітучі види), а в ширину, в середньому, до 50 см. Термін життя антуріума - в домашніх умовах не менше 2-3 років, а потім рослина може скинути листя.

Якщо ви вирішили вирощувати антуріум у себе вдома, подбайте про те, щоб правильно підібрати йому місце. Антуріум перевагу яскравому розсіяному світлу або півтінь. Взимку антуріум особливо необхідне світло, щоб забезпечити подальше цвітіння.

Як землі для антуріума підійде суміш волокнистої вересковой землі, перегною з кори, верхового торфу і крупного піску. Антуріум потрібно підгодовувати з квітня по вересень, кожні 3 тижні, рідким органічним добривом.

Антуріум любить вологе повітря, тому вологість в приміщенні повинна бути не менше 60%. Щоб ваш антуріум почував себе добре, обприскуйте листя вранці і ввечері, але не мочіть покривало суцвіття, інакше воно покривається плямами і швидко обпадає. Поливати антуріум необхідно кожні 3-4 дні, якщо температура вище 20 ° С, а взимку досить поливу 1 раз в тиждень. Час від часу горщик з антуріумом корисно занурювати в воду, прикопати у вологий торф або поставити в воду на підставку.

Пересаджують антуріум щороку, навесні. Коли підстава рослини стане ширше 25 см, пересаджують антуріум кожні 2 роки. Розмножується антуріум діленням куща. Якщо ви Розмножується рослина насінням, то насіння антуріума, висівають при температурі 25 ° С, проростуть через кілька місяців.

Корисні поради для догляду за антуріумом:

- При виборі місця для антуріума, пам`ятайте, що рослина боїться протягів.

- Коричневі кінчики листя антуріума свідчать про дуже сухому повітрі або занадто жорсткій воді.

- Ослаблені рослини антуриума взимку часто піддаються нападу павутинних кліщиків.

Відео: Антуріум домашній 10 відповідей за хвилин Квіти з HitsadTV

- Будьте обережні при підгодівлі, антуріум іноді болісно реагує на хімічні препарати.

- При пересадці антуріума в новому грунті повинно бути багато торфу, землю можна збагатити також сфагнумом.

- При поливі антуріума стежте, вода не застоювалася на рівні коренів.

- Антуріум любить кисле середовище, тому в воду для поливу можна додавати пом`якшувач.

- Антуріуми отруйні, тому встановіть рослину так, щоб воно не завдало шкоди дітям і домашнім тваринам.

Стрелиция - це багаторічна вічнозелена рослина, що утворить пишний кущ. Родина стрелиции - Південна Африка. Стрелиция може вирости до 1,5 м, тому їй потрібно просторе місце, але зазвичай, в кімнатних умовах, стрелиция виростає висотою до 70-90 см. Термін життя стрелиции - приблизно 3-5 років при вирощуванні рослини в оранжереї або вдома в горщику.

Молочаи бувають дуже різні - схожі на кактуси, чагарники, дерева. Одні молочаї - дуже колючі, інші - абсолютно гладкі. Існує більше 2000 видів молочаев, і майже половина з них - сукуленти.

Читати або залишити коментар 10

коментарі

Роза Спаськ-Дальній Подарували антуріум, зростає добре, правда трохи листя покриті іржавими плямами і випускає тільки одну квітку але маленький, цього року не пересаджувала, (сидить в горщику діаметр 14 висота-12) листя добре випускає і нове листя нічим не пошкоджені. Може бути його пересадити?

лидия ржев На болоті в Тверській обл зустріла квітка, схожий на антуріум. Чи може таке бути? Хто знає що це за рослина.

Галина Новочеркаськ Здравствуйте. Хочу у Вас запитати, у мене на стеблині стирчить з квітки з`явилися горбки? Це що?

Поліна Крайгород Я не дуже досвідчена в цветах.взела у сестри антуріум а у нього великі засохлі карічневое плями на листі може листя опаде що робити?

ЛЮБОВ Крайгород Здравствуйте.Купіла я його в січні антуріум. Цвіте. Але коли купувала квіти були червоні. А тепер чомусь вони зелені. Зараз квіточку з`явився поки красний.Потом незнаю який буде. ЧОМУ ВОНИ ЗЕЛЕНІ. ПОДСКАЖИТЕ,

Відео: Антуріум: сорти, догляд і пересадка

Ірина Крайгород Здравствуйте! Прошу допомоги. Мої антуриуми захворіли, зачіска все 4 відразу. З`явилися жовті сухі плями на листочках і навіть на квіточках. Що з моїми улюбленцями, допоможіть радою.

Олена Крайгород У мене ця квітка вже 3 роки і жодного разу не цвів, мені він дістався після розсаджування (кущ розділили на 3 частини, 2 цвітуть, а у мене 3-тя немає), я його і пересаджувала, і місце міняла, і обприскую , підгодовую, коротше роблю все для нього. а він тільки листя один за одним випускає і не однієї квітки. Чому так?

Тетяна Крайгород Надія, як часто потрібно удобрювати і скільки за часом наполягати.

юля Крайгород чому у мене цвіте по одній квітці

Відео: антуріум. Чоловіче щастя. Догляд та розведення в домашніх умовах

Надія Крайгород У мене Антуріуми живуть вже 8 років, і ще не було такого щоб вони не цвіли хоча б місяць. Я їх підгодовую настояним в воді шкірками бананів (2-3шт. На 3 л води)

Додати Ваш коментар



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Антуріум: догляд і особеннности вирощування антуріума