WikiGinkaUA.ru

В`яжемо гачком жіночі прикраси: брошка-квітка «асорті» своїми руками, частина 2

В`яжемо гачком жіночі прикраси: Брошка-квітка «Асорті» своїми руками, ч. 2

В`яжемо гачком жіночі прикраси: Брошка-квітка «Асорті» своїми руками, частина 2

Отже, продовжуємо в`язати гачком жіночу прикрасу своїми руками. брошка-квітка «Асорті».

Відео: в`яжемо гачком жіночі прикраси: Брошка-квітка "асорті"

Хочу Вам нагадати, що для неї ми з Вами вже пов`язали основу і зараз приступимо до виконання деталей декору і збірки брошки-квітки в єдине ціле.

А наприкінці цього уроку Ви побачите відео майстер-клас, який об`єднує всі етапи роботи над цим жіночою прикрасою. Сподіваємося, що завдяки уроку Тетяни Ткаченко і Ви створите красиву брошку-квітка своїми руками.

В`яжемо гачком жіночі прикраси: Брошка-квітка «Асорті» своїми руками, частина 2

Жіночі прикраси своїми руками, брошка-квітка

Початок цього майстер-класу з виготовлення жіночої прикраси брошка-квітка «Асорті» своїми руками Ви знайдете ТУТ.

4 етап -виготовлення середин брошки-квітки

Серединку квітки можна зробити різними способами. Щоб подивитися на один з них пройдіть СЮДИ.

Замість серединки візьміть красиву гудзик, або камею, або навіть «скляшку» для акваріумів, або черепашку, або кісточку. Наприклад, від персика. Це жіноча прикраса Ви робите своїми руками, а значить, можете робити все, що підкаже Ваша фантазія.

Будь несподіваний предмет може буквально засяяти на Вашій брошки. На брошки-квітка «Асорті» серединку я зробила з красивою гудзики.

  • кільце діаметром до 3 см і шириною 0,5-1 см;
  • стрічка атласна сіренвого кольору;
  • мереживо тонке, шириною приблизно 1 см;
  • красива гудзик;
  • ножиці;
  • клей «Момент»;
  • термоклей (клейовий пістолет);
  • швейна голка;
  • швейна нитка.

Я взяла кільце, яке вирізала з пластикової кришки. Обмотала його атласною стрічкою. Відміряла мереживо приблизно три довжини окружності кільця /

Cшіла кінці мережива і наметала. До кільця я мереживо просто приклеїла, але можна і пришити.

В середину кільця вставила красиву гудзик і приклеїла її. Ось така проста серединка у мене вийшла.

5 етап - складання брошки-квітки

Мабуть, самий творчий етап при створенні цієї брошки.

Тут можна придумувати різні варіанти, елементи перекладати з місця на місце, навіть міняти декор, адже можна зробити куди більше пелюсток і листочків і розміщувати їх на свій розсуд і смак.

Відео: В`язання гачком квіти і прикраси

Таким чином, Ви можете створити не одну, а хоча б парочку брошок квіток своїми руками.

  • листочки, в`язані;
  • пелюстки з тканини і мережива;
  • серединка в зібраному вигляді;
  • пластмасова метелик, матова, рожевого кольору;
  • акрилові стрази фіолетового кольору (на фото вони вперто виходять синіми);
  • 2 пластмасових прозорих листочка бузково або рожевого кольорів;
  • термоклей (клейовий пістолет).

Першими на основу для брошки приклеюю в`язані листочки. Всі деталі клею термоклеем. Далі наклеюю в`язані гачком пелюстки, а потім пелюстки зі стрічок.

Останньою приклеюю серединку і прикрашаю брошка акриловими стразами, метеликом і пластмасовими листочками (я їх купила оптом штук 20 за 43 руб.). Всі деталі взяті в тон брошки квітки.

Чим хороша дана брошка.

Вона практично не вимагає матеріальних витрат. Ви можете використовувати залишки пряжі і тканини. Елементи для прикраси брошки коштують копійки, та й значок я примудрилася купити за 36 рублів.

В цілому собівартість брошки не більше 60 руб. До того ж якщо в якості декору використовувати все, що у Вас накопичилося, наприклад стару біжутерію, красиві гудзики, значки і так далі, то вартість її впаде до 10 руб. якщо враховувати, що потрібен клей, який доведеться купувати.

Так що я можу Вам тільки побажати зробити таке жіноча прикраса своїми руками до нового літнього сезону.

Нею можна прикрасити не тільки одяг, але і сумочку, головний пов`язку, шарфик, парео для пляжу і т.д.

Ця брошка універсальна! Маю велику надію, що вона Вам сподобалася!

Автор майстер-класу Тетяна Ткаченко

Брошка-квітка «Асорті» своїми руками



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » В`яжемо гачком жіночі прикраси: брошка-квітка «асорті» своїми руками, частина 2