WikiGinkaUA.ru

Бантики своїми руками зі стрічок

Зовсім не складно робити бантики для волосся з тканини дівчаткам для гумок або шпильок.

Бантики своїми руками зі стрічок

Нарізаємо смуги тканини по косій лінії (під кутом в 45? - для цього потрібно скласти тканину по діагоналі) потрібної ширини, залежно від необхідного діаметра майбутнього бантика. Довжину також відміряє відповідно до бажаного об`ємом бантика.

У мене тут бантики з тканини, нарізаною і в тому і в іншому випадку однієї ширини 9 см, але різної довжини, десь 45 і 70 шкірний покрив. Та на мою думку, що акуратніше виявиться, в разі якщо всі розміри пара зменшити.

Обпалювати тканину я не стала, поєднала обидві сторони кожного відрізка по довжині і прострочити їх по черзі на машинці найбільшою рядком, покинувши кінці ниток даний по обидва боки. Після цього вивернула опинилися трубки і прісборени їх, потягнувши за кінці ниток. Залишилося лише зібрати опинилися подвійні рюші в квіточки, починаючи з серединки і закріплюючи виріб по ходу збірки голкою з ниткою коло за колом. На зворотному боці необхідно пришити гумки або зробити петельки для шпильок. У мене петельки *. Як я вже зазначала, квіти виявилися досить-таки величезними і що б їх пара зменшити, я їх прихопила голкою з ниткою в декількох місцях, підтягнувши до основи стяжки.

Для цих бантиків - квітів вирізаємо 2 кола з білої тканини, діаметром 15 см, збираємо їх по краю машинкою або голкою, стягуємо.

Потім рівномірно прошиває стежки -лучи (5 шт.) Від центру до краю, але не доходячи до нього, стягуємо не дуже сильно, що б з`явилися натяки на 5 пелюсток, не дивлячись на те, що можливо і без того покинути отриманий коло як у нас в другому випадку (див. останнє фото).

направлятися подчернуть, що тут все гуртки я вирізала за допомогою вижігательного апарату (добре, що дочекався своєї черги), вельми комфортно, тому що тканину, в один момент з вирізанням отримує оброблений від осипання край. На дерев`яній дошці обводила підходить за розміром скляну баночку, можливо застосовувати стакан.

З блискучої тканини вирізаємо кола дрібніше, діаметром 6 см в кількості 16 шт. (По 7 шт. На будь-яку квітку і по одному колу для сердцевінок.Лібо як Саме тут у другому випадку - можливо зробити ще один ряд з трьох - п`яти пелюсток і гудзики пришити як сердцевінок). Складаємо будь-яке коло по діаметру навпіл, причому згин повинен йти по косій лінії (натягуємо - згин повинен тягнутися), прошиває ниткою не часто стежками (вперед голку) по півколу, прісбаріваем. У нас виявився перший пелюстка. Потім не відриваючи нитку так само на неї прісбаріваем все решта 6 напівкіл,

стягуємо отримані пелюстки, зшиваємо опинився квітка ниткою. Що б закрити серединку квітки прісбаріваем такий же коло, як і у пелюсток по краю, стягуємо, виходить кулька, всередину якого вставляємо мало синтепону або обрізки тканини і пришиваємо даний коло до пелюсток.

Який виявився блискучий квітка накладаємо на білий і зшиваємо їх. Можливо з`єднувати частини за допомогою клею. Ми залишаємо так або прикрашаємо гудзиками, намистинками, бісером та ін.

Бантики своїми руками зі стрічок

Знизу пришиваємо гумки або ж робимо петельки * для шпильок.

* Петельки для шпильок легко зробити, в разі якщо застосовувати той же спосіб, яким раніше метали петлі на штори для карнизних гачків. Якщо не всі можуть, то я постараюся розтлумачити. Сподіваюся, що усвідомлюєте, фотки нададуть допомогу. Беремо міцну нитку, краще подвійну з голкою, трохи відійшовши від центру закріплюємо її, робимо петлю,

Бантики своїми руками зі стрічок

через цю петлю лівою рукою захоплюємо нитку, що залишилася на голці так само петлею, голку зараз тримаємо правою рукою, простягаємо захоплену петлю і затягуємо першу петлю за допомогою другої. Друга петля після закінчення затягування залишається у нас в лівій руці.

Відео: Бантики зі стрічок своїми руками / Пишний бантик / Канзаши МК / DIY Kanzashi Hair Bow

Потім процес повторюємо до тих пір, поки не візьмемо ланцюжок потрібної довжини. Пропускаємо голку з ниткою в останню петельку, що б закріпити ланцюжок.

Пришиваємо її на протилежній стороні. Відстань між ніжками петельки 0,5 - 1 см. Для більшої надійності я зробила ще по одній додатковій ланцюжку, трохи відійшовши від першої.

Відео: Бант з Стрічки на 1 вересня Креативні Бантики з стрічок Своїми Руками Бант на 1 вересня в школу. канзаши

За допомогою таких петельок, квіти на шпильках чудово тримаються. Добре, в той час, коли шпильки входять в них з натягом.

Бантики своїми руками зі стрічок

Відео: Американські бантики

Ось такі бантики у мене виявилися. Перший «млинець» начебто не зовсім комом вийшов !?

подивіться і спробуйте зробити своїми руками:

Відео: Бантики з стрічок і фатину своїми руками. МК гумки для волосся

інструкція як зв`язати манишкудля дівчинки



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Бантики своїми руками зі стрічок