WikiGinkaUA.ru

Прикраса залу кульками своїми руками

Як прикрасити кімнату кулями (20 ідей в картинах для домашнього свята)

Всім привіт! Зараз вирішила доповнити свою статтю Як прикрасити кімнату на добу народження дитини новими картинами. Там я також згадувала про повітряні кулі, але велика кількість прикладів помістити не змогла, оскільки фотографій з ідеями досить велика кількість.

І ще В разі якщо поєднати оформлення приміщення зі сценарієм, де буде велика кількість розваг з кульками, буде за великим рахунком здорово! Ось мої 15 конкурсів з кулями для дитячого свята.

Як прикрасити кімнату кулями на домашньому святі

Як це роблять фахівці, ми розглядати не будемо. У них є навик, спеціальне обладнання та багато ідей, з якими вони, зі зрозумілих обставин, з нами не діляться :-).

Я відібрала ідеї, якісь, на мій погляд, не так складно втілити в життя. Умовно поділимо прикраси з повітряних куль на літаючі і прості.

Почнемо з простих. У фахівців є поняття примітиви пара варіантів нескладних фігур з повітряних кульок, з яких складаються складні арки і колони. Я на словах розтлумачити не можу, давайте подивимося, як це робить майстер (він продемонструє, як зробити простий і складний квітка для прикраси кімнати кулями):

Майстер-клас від фахівця з аеродизайну

Зараз ці примітиви можливо переплітати між собою або як поодинокі елементи. У разі якщо застосовувати кулі-сердечка, виходять ще більш прекрасні квіточки.

Як зробити прості букети з куль

Сподіваюся, у вас вистачить терпіння :-). ось майстер клас по виготовленню букета з кульок:

Що ще можливо зробити з кульками без гелію?

Не знаю як вам, а мене різнокольорові кулі, хаотично розкидані на підлозі, відразу налаштовують на веселощі і урочисте хуліганство. По-моєму, це дуже здорово (знову нагадую про конкурси з кулями :-)!

До того ж мені дуже подобаються пальми з довгих кульок. Вже не знаю, який ви придумаєте для такої пальми ствол (фахівцями робиться як гірлянда з примітивів), а листя виглядають досить ефектно. Просто зв`язати 10-15 штук в пучок зможе, думаю, будь-хто. Помаранчевий варіант нагадує екзотичні квіти. Ось картини:

Ще можливо замовити кулю-сюрприз! Дійсно, його самостійно зробити ніяк заборонено потрібне особливе устаткування. Спершу він просто прикрашає кімнату (повісити необхідно високо під стелею), а пізніше порадує дрібних гостей прекрасним ефектом. Справа в тому, що величезна куля наповнюють дрібними кульками, серпантином і невеликими іграшками. У найбільш значимий момент свята необхідно знайти спосіб проткнути його голочкою ... Ба-бах. І вся кімната, і верещали діти все всипане різнобарвним щастям :-).

Ну, це зовсім просто, оскільки веб-магазини пропонують фольговані кулі у вигляді різнокольорових цифр. Надуваємо, кріпимо двостороннім скотчем до дерев`яних, пластиковим і скляним поверхням. Розміри бувають різні від 40 см до 1 метра.

Зараз про кульках з гелієм

Досить велика кількість магазинчиків, в яких продаються квіти, сувенірчики або пропонується упаковка подарунків, мають балон з гелієм. Можливо приходити зі своїми кулями і надувати за певну плату.

У разі якщо куль необхідна велика кількість, має суть замовити з доставкою.

Як прикрасити кімнату повітряними кулями з гелієм

Тут, само собою зрозуміло, можливостей значно більше. Я знову виключила всі складні фігури з повітряних кульок, які потребують особливих навичок у виготовленні.

Триваліше всіх живуть фольговані кулі. Коштують вони дорого, але і тримаються в повітрі пара тижнів. Можливо підібрати надувні фігури по тематиці свята, і більше нічого не мудрувати.

Кулі з гелієм можливо пустити у вільний політ під стелею:

Зв`язати в пучки і обважнення поставити букет у центрі столу або прив`язати до шнура, щоб виявилася арка:

Фонтани з куль

Ці прикраси мені подобаються найбільше, оскільки зусилля необхідні мінімальні, а споруди виходять величезні і дуже помітні. У разі якщо їх зробити по висоті 170-200 см, почуття, що в кімнаті колони. Можливо і одну кульку прикріпити до обважнювачі (в більшості випадків це також кульку, легко наповнений водою). А пов`язані спільно на стрічках різної довжини, кульки утворюють неповторний фонтан. Приблизно так:

Ходячі кулі

Фігура Міккі (висотою 130-140 см) надута гелієм, але поряд з цим не злітає, оскільки в ніжках є обважнювачі. Діти бігали близько, створюючи потоки повітря, від яких Міккі також починав рухатися. Такий красень стоїть близько 900 рублів (вже з гелієм). Ще бувають Вінні-направлятися, Лунтик, жирафи, корови, зайці.

Прикраса залу кульками своїми руками

Відео: Прикраса Залів Повітряними Кулями

Сподіваюся, у вас зараз досить велика кількість ідей, щоб прикрасити кімнату кулями своїми силами! Нехай добу народження вашої дитини постійно буде най-най прекрасним святом!
Ці ідеї підійдуть не тільки для домашнього свята.

Ви маєте можливість прикрасити зал в школі або дитячому садку, клас або групу для своїх дітей (Тут знайдете ще дюжина хороших ідей для оформлення залу!)

До речі, кімнату можливо прикрасити і готовими паперовими кульками та зірками

Ось приклади оформлення:

Та-а-ак приємно ... Дякую!

Як зробити на ювілей з кульок цифру 55?

Хороші ідеї прикрасити приміщення повітряними кулями! Прекрасно! Дякую.

Як фарбували і, основне, легко. Незмінно насолоджуюся, в той час, коли діти возвращаюстя зі свята з прекрасним кулькою в руках. І ще пара днів даний кулька буде радувати дитини і нагадувати йому про свято.

Прикраса залу кульками своїми руками

Фантазія і шарікі.Возможно так як підключити на допомогу дітей. Ось їм буде радость.Все вельми прекрасно.Благодарю.

Так багато ідей для прикраси приміщення самостійно. Зрозуміло, не завжди варто звертатися до експертів, можливо мало праці і фантазії показати і самим. Дякую. Сподобалося.

Прекрасні ідеї з повітряними кульками? Така прикраса кімнати або будинку, або майданчика незмінно створюють відчуття свята або крім того будь-якого чарівництва? Мені дуже сподобалися нарциси з кульок. Унікальний букет на першій Фоточка?

Відео: Прикраса Залу На Випускний

А мене вразило те, що все так. За відео досить доступно, я вже з однієї ковбаски квіточку скрутила.

Обожнюю прикрашати кульками квартиру на всю добу народження, родичі в захопленні, особливо донечка



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Прикраса залу кульками своїми руками