WikiGinkaUA.ru

Каталін очні краплі - інструкція, ціна, відгуки та аналоги

Каталін, очні краплі, 15 мл *

Інструкція

Загальна інформація

Каталін - препарат для профілактики і лікування діабетичної та сенільний (старечої) катаракти. Покращує живлення і нормалізує метаболічні процеси в кришталику. запобігаючи процеси коагуляції протеїнів і відкладення нерозчинних з`єднань, тим самим попереджаючи розвиток і прогресування симптомів катаракти.

Склад і форма випуску

Одна таблетка в блістері, використовується для приготування офтальмологічного розчину (містить натрію піреноксіна 75 мг), в комплекті з розчинником (у вигляді ізотонічного буферного розчину) в пластиковому флаконі-крапельниці об`ємом 15 мл.

Фармакологічна дія

Натрію піреноксін покращує обмінні процеси, що відбуваються в кришталику, має антікатарактним дією. Нормалізує метаболізм глюкози, блокує фермент альдозоредуктази, який відповідає за перетворення глюкози в сорбітол, що порушує прозорість кришталика. Каталін запобігає процесам денатурації білків, тим самим запобігаючи появі та прогресування ділянок помутніння в кришталику.

показання

Профілактика і комплексна терапія різних видів катаракти, в тому числі діабетичних і сенильних (старечих).

Каталін, очні краплі, 15 мл * застосовується при хворобах:

Спосіб застосування

Для приготування офтальмологічного розчину таблетку витягують з блістери і поміщають в флакон-крапельницю з розчинником (попередньо відкрутивши ковпачок). Після повного розчинення таблетки отриманий розчин закапують в уражене око по 1-2 краплі до п`яти разів на добу. Курс лікування Каталіна тривалий, може бути безперервний.

Протипоказання

Очні краплі Каталін не слід використовувати при індивідуальній гіперчутливості до будь-якого з компонентів.

Побічна дія

Безпосередньо після закапування Каталіна можуть виникати перходящіе симптоми подразнення очей (печіння або свербіж, поколювання, сльозотеча. Почервоніння слизової оболонки ока). У рідкісних випадках може спостерігатися запалення країв повік. поява місцевих алергічних реакцій.

Передозування

Випадки передозування препарату не описані.

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами

Даних про взаємодію немає.

Особливі вказівки і запобіжні заходи

Приготований розчин Каталіна необхідно зберігати в прохолодному місці, захищеному від впливу світла. Готовий розчин можна використовувати протягом трьох тижнів. Щоб уникнути забруднення вмісту флакона не слід торкатися його кінчиком до будь-яких поверхонь (пальці, шкіра, вії. Слизова очі).

Термін придатності - п`ять років. Відпускається без рецепта.

Оцініть препарат за такими параметрами:

Анонім 03 листопада 2015 12:58 0 Позитивний Переваги: не вказано Недоліки: не вказано Відгук: Живу на Сахаліне.В аптеці вільно купила краплі Каталін за рекомендацією лікаря. Коштують 390 руб. Виробництво Японія. Лікар сказала потрібно капати місяць, а розчин придатний лише 20 днів, значить потрібно купувати 2 упаковки. Виходить дорогувато. Почала капати. Буде якийсь ефект не знаю, буде видно після чергового походу до лікаря Корисно? 0 0

Анонім Нейтральний Переваги: не вказано Недоліки: не вказано Відгук: дуже багато пишіть про Каталін. а ось де і як його купити - про це тиша. мені ось для тата треба три упаковки і як їх купити Корисно? 3 2

Анонім Нейтральний Переваги: не вказано Недоліки: не вказано Відгук: Каталін, Квінакс або Катахром це все аналоги. Беріть будь-які, різниці ніякої. Корисно? 4 2

Анонім Нейтральний Переваги: не вказано Недоліки: не вказано Відгук: Дуже не зручна форма випуску і рідко де продається. Наш окуліст наполягає на унікальності цих крапель, але я йому не вірю. Підозрюю, що виробник йому платить гроші. Корисно? 4 1

Анонім Нейтральний Переваги: не вказано Недоліки: не вказано Відгук: Зараз він є в продажу в Москві (написано 04.05.2012) - див. Сайт aptekamos.ru Корисно? 1 0

Анонім Нейтральний Переваги: не вказано Недоліки: не вказано Відгук: Я з Пермі і то купила Католіна, а у вас в Москві, напевно, є. Так як я діабетик і у мене ставлять катаракту? погано стала бачити, вирішила спробувати полікуватися цими краплями. Тоді можна залишити коментар про ці краплі, як тут пишеться через 3 місяці поліпшення. Краплі так не купиш в аптеці, їх треба замовляти. Так як вони стоять 350 рублів. Корисно? 3 5

Анонім Нейтральний Переваги: не вказано Недоліки: не вказано Відгук: Нікого не слухайте. Аналогів Каталіна немає. т.к Каталін дійсно проблематично купити, навіть зараз, а два роки тому у нас, я з Камчатки, можна було придбати тільки в Японії. Користувалася: Катахормом, Квінакс і Туафоном (ці краплі взагалі заборонили) -на все була алергія або неприємні печіння і біль, та й толку нуль. Каталін реально допомагає. Перестало різко падати зір: +1 -1.5 на півроку, на сьогодні за рік всього +0.5. Пройшла муть в очах. Може і до операції справа не дійде. Корисно? 1 0

Tігран Нейтральний Переваги: не вказано Недоліки: не вказано Відгук: майже немає в наличее а якщо пощастить наідёте то 1 або максимум 2 Корисно? 0 0

Дарина Нейтральний Переваги: не вказано Недоліки: не вказано Відгук: Краплі хороші, моя мама користується постійно, удало сь призупинити зростання катаракти. Але клопітно все це розчиняти і розводити. коли мені прі`одітся виїхати на пару днів, мама просто в цей час не лікується Корисно? 0 0

Гість Нейтральний Переваги: не вказано Недоліки: не вказано Відгук: Ефективні краплі для очей Каталін, можна купити тільки в Японії. Корисно? 0 0

lena-alena Нейтральний Переваги: не вказано Недоліки: не вказано Відгук: Що ви таке пишете, яка Японія? Погуглити їх і в Москві можна купити. А якщо по темі то будь-який лікар вам скаже що краплями катаракта не виліковує! Цілком вірю що краплі хороші і відмінно підходять усім хто хоче перестрахуватися і не допустити катаракти. АЛЕ! Якщо катаракта ВЖЕ є, не потрібно чекати невідомо чого, потрібно готуватися до операції по заміні кришталика. Лікарі сьогодні відмінно роблять цю операцію і багато сотень тисяч людей таким чином вже вилікувалися від катаракти. Корисно? 0 0

kseniya Нейтральний Переваги: не вказано Недоліки: не вказано Відгук: Не знаю, можливо це збіг, але після закапування даних крапель з ранку, у мене з`являється різь в одному і тому ж оці, а ще сльозоточивість підвищується. cry: Корисно? 0 0

Христина Нейтральний Переваги: не вказано Недоліки: не вказано Відгук: Чи можна капати краплі Каталін якщо в оці лопнула судина? Корисно? 1 0



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Каталін очні краплі - інструкція, ціна, відгуки та аналоги