WikiGinkaUA.ru

Макмірор комплекс, свічки: інструкція із застосування, ціна

Популярне:

Повний список (більше 150 шт) з цінами, оновлюється регулярно.

Впізнаємо грибок по фото

Коли відправлятися на прийом до лікаря? Пропонуємо дізнатися, як виглядає грибок нігтів на різних стадіях.

Дерматити: фото і опис

Можливо, що пляма на шкірі це зовсім не грибок. Порівняйте фото щоб переконатися.

Якщо є характерний висип, то потрібно бігти до лікаря, або як мінімум в аптеку.

Чим лікувати грибок

Список препаратів для різних видів грибка. Мазі, креми, лаки, свічки, таблетки - порівняння, огляди, вартість.

Молочниця у жінок

Молочниця або вагінальний кандидоз не з чуток відомий кожній другій жінці.

Кандидоз у чоловіків

Представники сильної половини людства чомусь вважають, що молочниця - прерогатива жінок, але це не так.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах:

Макмірор комплекс

Відео: Клион-Д (свічки і розчин): інструкція із застосування, аналоги, прийом при вагітності, середня ціна

Інструкція по застосуванню

«Макмірор комплекс» - це засіб для місцевого застосування при лікуванні гінекологічних захворювань (жіночої статевої сфери).

Препарат містить ністатин - антимикотик, що знищує дріжджові гриби. Особливо ефективний відносно грибів роду Candida, що мешкають на слизових оболонках піхви і вульви і викликають розвиток вагінального кандидозу.

У комбінації з Ніфуратель ністатин підсилює протигрибкові властивості.

«Макмірор комплекс» можна використовувати для лікування бактеріальних інфекцій, викликаних розмноженням найпростіших (трихомонад, лямблій), грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів.

Препарат має помірний протипротозойний ефект, тобто перешкоджає розмноженню паразитів.

Виробляється в Італії.

Коли призначається?

Свічки «Макмірор комплекс» призначаються для монотерапії або комбінованого лікування інфекційних захворювань вульви і піхви, викликаних організмами, чутливими до впливу активних компонентів препарату.

Відео: Макмірор, Метронідазол, Клотримазол, Тинідазол, Трихопол, Генферон, Полижинакс при гарднереллезе

Показаннями для використання даної лікарської форми є:

  • вульвовагініт;
  • вагінальний трихомоніаз;
  • вагінальний бактеріоз;
  • хламідіоз піхви;
  • кандидоз вульви і піхви;
  • інші інфекції статевих шляхів (за умови чутливості збудника до ністатину і Ніфуратель).

Як застосовувати?

Супозиторії «Макмірор комплекс» призначені для інтравагінального застосування. Для досягнення терапевтичного ефекту достатньо 1 супозиторії на добу.

Рекомендований час для введення - вечір (перед сном). Це необхідно, щоб запобігти витіканню свічки з вагінальних шляхів, яке відбувається, якщо жінка відразу приймає вертикальне положення.

Перед введенням супозиторію слід провести підмивання статевих органів (при необхідності - спринцювання) і обробку рук.

Особливу увагу варто приділити нігтям - довгі і гострі нігтьові пластини можуть травмувати слизову і стінки піхви і привести до вторинного інфікування.

Курс лікування становить 8 днів, якщо лікарем не рекомендована інша схема (в деяких випадках гінеколог або венеролог можуть рекомендувати 12-денний курс терапії).

Примітка! Введення свічки в верхній вагінальний сегмент забезпечує більш виражений лікувальний ефект.

Протипоказання

«Макмірор комплекс» можна використовувати будь-яким категоріям пацієнтів, виключаючи дівчаток і дівчат зі збереженою незайманою плевой (дів). Для зазначених груп рекомендується використовувати вагінальний крем «Макмірор комплекс».

Протипоказанням для призначення препарату є алергія на компоненти препарату, а також реакції підвищеної чутливості до ністатину або Ніфуратель.

Вагітність і лактація

При місцевому використанні діючі речовини ліки не проникають в кров і практично не абсорбуються слизовими оболонками, тому препарат може бути використаний для лікування вагітних жінок. Тератогенної або токсичного впливу на плід на тлі терапії не виявлено.

Ністатин і Ніфурател не виділяються з грудним молоком, тому «Макмірор комплекс» можна застосовувати годуючим жінкам.

Побічні ефекти

Препарат добре переноситься в будь-якому віці. Негативні реакції, зафіксовані під час застосування засобу, складають менше 6,8% від загального числа. У деяких пацієнток з`являлися ознаки алергії на компоненти препарату: висипання, поява червоних плям, почервоніння, свербіж.

При появі зазначених симптомів, якщо вони носять виражений характер, слід звернутися до лікаря для виключення важких форм алергії і вирішення питання про подальше використання ліки.

Передозування

Імовірність передозування при місцевому застосуванні супозиторіїв малоймовірна. Станом на сьогоднішній день, випадків застосування підвищених доз препарату не зареєстровано.

Форма випуску та склад

«Макмірор комплекс» випускається у формі вагінальних супозиторіїв жовтого кольору, що містять маслянисту суспензію. У комплекті може бути 8 або 12 супозиторіїв.

До складу препарату входять:

  • ністатин - антибіотик протигрибкової дії, що руйнує клітинну мембрану грибів і пригнічує ріст колоній патогенних організмів;
  • Ніфурател - знищує бактерії (особливо активний щодо хламідій, трихомонад) і найпростіших паразитів (наприклад, лямблій);
  • допоміжні компоненти для виробництва твердої основи і желатинової капсули.

Фармакокінетика

Діючі речовини не проникають в кровотік, не визначаються в плазмі крові і не накопичуються в органах і тканинах. Виводяться в незмінному вигляді.

особливі вказівки

  • На час терапії рекомендується припинити інтимні контакти.
  • Лікування слід проходити обом партнерам для запобігання рецидивам інфекції. Для цих цілей можна використовувати крем «Макмірор комплекс».
  • Незайманим для лікування молочниця, хламідіозу або трихомоніазу можна використовувати крем «Макмірор комплекс». Спеціальний аплікатор, що додається до тюбику з препаратом, дозволяє ввести засіб в піхву, не порушуючи цілісність дівочої пліви.

зберігання

Свічки слід зберігати в кімнатних умовах або в холодильнику (не допускаючи заморожування). Термін зберігання-не більше 3 років з моменту виробництва.

Відгуки

(Залиште Ваш відгук у коментарях)

Вперше познайомилася з препаратом «Макмірор комплекс», коли планувала другу вагітність. При проходженні комплексного обстеження довелося здавати мазок з піхви для визначення бактеріальної флори. Результат показав, що у мене молочниця, хоча зовнішніх ознак захворювання або якогось дискомфорту не було зовсім. Лікар призначила мені ці свічки. Супозиторії пружні, які не розтікаються і тануть в руках, вводити їх легко. Перший раз після процедури я відразу встала і пішла займатися справами. Це була моя помилка, так як майже вся свічка витекла назовні. Після цього стала вводити їх тільки на ніч. На 10 день лікування пішла консультацію для повторного аналізу, який показав, що я здорова. До речі, лікування ми проходили разом з чоловіком. Це важливо, навіть якщо відсутні симптоми молочниці, так як може бути прихована інфекція. Моя думка про препарат суто позитивне. Анна П. 25 років, м Коломна

І мені «пощастило» зіткнутися з молочницею. Причому у мене вона локализовалась прямо на шийці матки. Як сказала лікар, це буває рідко, і лікувати патологію потрібно терміново, щоб не запустити хворобу до хронічної стадії. Були призначені спринцювання і вагінальні свічки «Макмірор комплекс». Коли прийшла в аптеку купувати препарат. Була в легкому шоці від вартості - мені пачка коштувала близько 1100 рублів. Хотіла вже пошукати щось подешевше, але потім вирішила не економити на здоров`ї і купила. Вставляти свічки зручно, але раджу всім обрізати нігті на руках, так як вводити потрібно досить глибоко. Лікувалася я 8 днів, як зазначено в інструкції. Після повторного візиту до гінеколога довелося застосовувати їх ще 4 дні. Зате на контрольному дослідженні мікрофлори піхви молочниці не виявлено! Підсумок: препарат, звичайно, дорогий, але дуже ефективний. І в будь-якому випадку, здоров`я коштує набагато дорожче. Христина У. 30 років, м Гатчина

* - Середнє значення серед кількох продавців на момент моніторингу, не є публічною офертою

Якщо стаття виявилася корисною, підтримайте будь ласка проект:

Можливо Ваш платіж дозволить нам скоротити кількість реклами або повністю відмовитися від неї.

Залиште ваш відгук про препарат Скасувати відповідь



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Макмірор комплекс, свічки: інструкція із застосування, ціна