WikiGinkaUA.ru

Зінеріт від прищів. Відгуки, ціна, інструкція, аналоги.

Відео: Бюджетний Зинер ЗА 2 $, своїми руками

16 [1]- Задумався про покупку препарату Зінеріт?

- А може бути ти його вже придбав і хочеш використовувати його більш ефективно?

- Сподобалася реклама зінеріта і вирішив спробувати?

- Можливо, він відмінно допоміг твоєму знайомому ... або тобі порекомендував купити його дерматолог?

Головне діюча речовина крему від вугрів і прищів - еритроміцин. Це антибіотик природного походження, м`який і нетоксичний. Антибіотик допомагає засобу впорається з мікробами і зняти запалення. При впливі еритроміцину бактерії припиняють активне розмноження, а потім гинуть.

Друге активну речовину ліки - цинк. Він, проникаючи в клітини епідермісу, заспокоює запалення зсередини.

Еритроміцин і цинк, опинившись змішаними в одному препараті, здатні творити чудеса. Крем дезінфікує шкіру, пригнічує вироблення зайвого шкірного жиру і стимулює оновлення клітин епідермісу.

Якщо ви добре доглядаєте за шкірою, і вона досить очищена, зволожена, тонізувати, а так само отримує необхідне живлення і захист, словом, їй надано повноцінний догляд, але вугрі все одно виникає, значить це якраз той самий випадок, коли слід використовувати засіб від прищів Зінеріт.

Так само дані ліки призначають тоді, коли косметичні препарати та косметичні методи видалення прищів не дають особливого результату, і лікування вугрового висипу такими способами не є ефективним.

застосування

Застосовують препарат зовнішньо, попередньо змішавши всі складові компоненти і отримавши розчин. Завдяки вже наданої дозуванні всіх компонентів ви можете приготувати розчин самостійно. Для цього немає необхідності створювати будь-які лабораторні умови, так як все передбачено для приготування розчину Зінеріт в домашніх умовах.

Що від вас вимагається? Для цього необхідно слідувати додається до препарату інструкції.

У комплекті містяться два флакони: один з порошком цинку і еритроміцину, а другий з розчинником. У флакон з порошком виливаємо розчинник, закриваємо кришечкою і ретельно все збовтуємо.

Можливі наслідки

Такі відзначаються вкрай рідко, однак не виключені. Якщо у вас з`явилося подразнення на шкірі, ви відчуваєте неприємні печіння, місце обробки сильно пересохло, чи стало свербіти і почервоніло, відмовтеся від ліки. А сухість шкіри легко можна виправити зволожуючим кремом.

Відео: Чи допомагає реально Базирон АС від прищів?

строго протипоказано

Комплексне взаємодія цих компонентів дозволяє лікарського препарату достатньо добре проникати в шкіру і чинити на неї лікувальну дію.

Протипоказання до застосування Зінеріта:

  • Індивідуальна непереносимість антибіотика еритроміцину або інших антибіотиків з групи макролідів;
  • Гіперчутливість до цинку;
  • За свідченнями дозволено застосування в період вагітності та годування груддю.

Особливості застосування:

Форма ліки від прищів Зінеріт

На жаль, мазі від прищів Зінеріт, також, як і крему Зінеріт від прищів, не існує.

Ефект від застосування «Скінорен» спостерігається через чотири тижні, а отримання стабільного результату від ліків обіцяють приблизно через півроку.

Застосовувати препарат краще за рекомендацією лікаря. Наносити його можна точково - на уражені ділянки шкіри, уникаючи області навколо рота і очей.

Азелаиновая кислота вважається речовиною дуже низьку токсичність, тому її зовнішнє застосування при вагітності та годуванні груддю не заборонено.

Побічні ефекти даного засобу проти прищів - запалення шкіри, лущення, свербіж - в більшості випадків виражені слабо і швидко проходять. Можливі алергічні реакції.

За деякими відгуками, «Скінорен» ефективний при легких формах акне, або на завершальних стадіях лікування. Ціна на гель і крем коливається від 400 до 800 рублів.

Відео: Відгуки лікаря про препарат Зінеріт: застосування, побічні ефекти, застосування з іншими засобами

Мені майже 30 років, але ненависні прищі переслідують мене ще зі шкільної пори (так і буду, напевно, все життя з комплексом неповноцінності).

Які я вже тільки не пробувала засоби і методи .... Відвідування косметологічної клініки з масками, лосьйонами і чистками було практично щотижня. Краще, звичайно, ставало, але не особливо. Потім одна знайома розповіла про Зінеріт. Я спочатку сильно сумнівалася, що один лосьйон зможе замінити мені косметолога. А після раптового погіршення вирішила і його спробувати.

Перший час застосування супроводжувалося сверблячкою, почервонінням і лущення. Проте я вирішила продовжувати лікування і про чудо ненависна висип стала зникати і особа почала очищатися. У перший раз за всі роки мого життя моя шкіра стала чистою! Моя радість не знала меж!

Спочатку я наносила його на все обличчя, а потім, коли особа стало більш-менш чистим, застосовувала лосьйон тільки на тих ділянках, де були запалення. Майже рік я відчувала, що я повноцінна людина ... Проте останнім часом прищі знову з`являються і навіть настільки чудовий препарат як Зінеріт вже не може з ними впоратися. Мабуть, така вже моя доля.

Поліна

Препарат рекомендують в боротьбі з підшкірними прищами, якщо причиною їх появи є проблеми з внутрішніми органами. Не варто застосовувати Зінеріт більш десяти тижнів, так як це може негативно відіб`ється. Звикання може посприяти появі алергічних реакцій.

Протипоказанням для лікування Зінерітом є індивідуальні алергічні реакції на цинк або еритроміцин. Його можна застосовувати вагітним, так як він не має негативного впливу на організм жінки. Також це стосується лікування в період годування груддю.

Чи допомагає Зінеріт від прищів?

  • Так, відмінний засіб, ефект помітний відразу (18%, 2 782 по голосам)
  • Так, допомагає, але потрібен час (17%, 2 567 по голосам)
  • Прищі все одно з`являються, хоча і допомагає (22%, 3 386 по голосам)
  • Посередній, можна було краще (11%, 1 750 по голосам)
  • Не допомагає зовсім (9%, 1 444 по голосам)
  • Мені не підходить (викликав: опік, алергію, сухість, інше) (5%, 717 по голосам)
  • Розвинулося звикання до препарату (18%, 2 763 по голосам)

Всього учасників: 15 409



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Зінеріт від прищів. Відгуки, ціна, інструкція, аналоги.