WikiGinkaUA.ru

Поживний шампунь з екстрактом і коренем женьшеню tiande

ЖЕНЬШЕНЬ

- це не просто корінь, це чарівне, або чудове рослина. На нашій планеті немає, мабуть, іншого рослини, яке користувалося б настільки величезною славою все зціляє кошти, як Женьшень. І, напевно, ні про яке іншому рослині в світі не складено більше легенд і переказів, ніж про женьшені. Які тільки назви не давалися йому на Сході: "Дар богів", "Чудо природи", "Сіль землі", "Дух землі", "Божественна трава", "стос" і багато інших. Але найчастіше за все його називають "корінь життя". У дослівному ж перекладі з китайського слово "женьшень" означає "людина-корінь" (жень - людина, шень - корінь).

У древній китайській книзі "Новий сільськогосподарський довідник", виданої приблизно в 5 столітті, йдеться: "Женьшень зміцнює внутрішні органи, розвиває розумові здібності, дає очам ясність, а тілу легкість, продовжує життя".

Дослідження, проведені останнім часом, вразили світ медицини тими лікувальними властивостями, якими володіє женьшень: знімає втому і стреси, запобігає атеросклерозу, поніжет високий артеріальний тиск, знижує вміст цукру в крові, уповільнює процес старіння, відновлює статеві функції і ефективний при лікуванні алкоголізму і шкірних захворювань.

Поживний шампунь з екстрактом і коренем женьшеню TianDe (450 мл)

(Антистрес, відновлення сил, для всіх типів волосся).

Уже чотири тисячоліття корінь женьшеню широко застосовується в східній народній медицині як найсильніший адаптоген. "Корінь життя" ефективно підвищує опірність волосся до шкідливого впливу навколишнього середовища, зміцнює, попереджає появу лупи.

Активна формула шампуню з коренем женьшеню містить екстракт на основі кореня женьшеню, що забезпечує інтенсивне харчування і відновлення структури пошкодженого і ослабленого волосся. Шампунь з коренем женьшеню ефективно і дбайливо очищає волосся, сприяє зміцненню коренів, покращує кровообіг і живлення волосяних цибулин, стимулює ріст волосся, перешкоджає їх випаданню.

У кожному флаконі натуральний корінь женьшеню код 20102

застосування: на вологе волосся нанести невелику кількість шампуню, рівномірно розподілити по всій довжині волосся, масажуйте протягом 2-3 хвилин, змити теплою водою. При необхідності повторити.

особливість: специфічний трав`яний, природний запах, майже повністю зникає після висушування волосся.

З ВІДГУКІВ:

01.03.2011 Недавнє моє відкриття - китайська фірма - Тианде. З усіх їхніх коштів найкраще для волосся. Перший засіб, яке спробувала, це шампунь з коренем женьшеня.Волоси блищать і виглядають більш густими. При цьому не пушаться. Після використання цього шампуню майже перестала користуватися утюжком.Едінственний мінус - запах! Косметика ця натуральна. У бульбашці плаває сам корінь))) Женьшень ні дуже приємно пахне. Але запах зберігається тільки поки волосся мокре / портал для блондинок blondie.ru /

08.06.2011, 9:18 Анна, Санкт-Петербург Дійсно чудовий шампунь! Спасибо огромное) Ефект перевершує всі очікування.

Відео: Відгук по продукту Шампунь + маска з коренем женьшеню

04.06.2011, Нюся, м Володимир Шампунь, просто чудо. Я вже 6 років мучуся з волоссям, сухі вони у мене, січеться сильно. Шампуні і бальзами в професійних салонах купувала, різні маски пробувала, нічого більш ефективніше, ніж цей шампунь не знайшла. І бальзам мені навіть не потрібен ніякий. Стали рости швидше і не січеться, мій перукар навіть здивувався. Купуйте, не пошкодуєте. / Www.uniset.info /

02.02.2011, 14:03 Маша, Ярославль Люблю випробовувати нові засоби догляду за волоссям: купую або салонні лінії, або привожу мас-маркет з-за кордону. Цей продукт до мене потрапив випадково, мабуть, затримається надовго. Не знаю, замінює чи шампунь ламінування, але волосся реально виглядають здоровими, блискучими, об`ємними. Рідко зустрінеш таке приємне співвідношення ціни / якості.

Відео: Марія. Відгук про продукцію TianDe (крем для рук, для ніг, піна для ванн, шампунь)

25.01.2011, 17:08 Марина, Кемерово Обожнюю цей шампунь, а в поєднанні з бальзамом взагалі супер. На голові просто шапка волосся і вони добре вкладаються.

22.11.2010, 21:04 Бачіева Джанета, Махачкала Самий мій улюблений шампунь! У нього просто обладнаний запах!

25.11.2010, 6:43 Сизикова Ірина, Бердск Перестали випадати волосся, більше не використовую засоби для обсягу і укладання, оскільки волосся і так пишні. СУПЕР.

14.02.2011, 12:23 Наталія, с.В.Половецьке Я брала шампунь і бальзам з цієї ж серії. Мені дуже сподобалися, у мене почали нормально рости волосся, а то півроку і ніякого зсуву. За місяць використання у мене волосся галузі на 1,5 см - це для мене рекорд. / С сайта «лікувальний пластир» /

Допомога в придбанні продукції Компанії TianDe. в навчанні, в створенні Вашого БІЗНЕСУ!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Поживний шампунь з екстрактом і коренем женьшеню tiande