WikiGinkaUA.ru

Краплі валосердін: інструкція із застосування, відгуки, ціна

валосердін

Збіги за кодом АТС 4-го рівня:

На форумах часто цікавляться, які відмінності даного препарату від його аналогів, корвалолу і валокордину . а також, від чого допомагає кожне з цих коштів. Фактично, всі три медикаменту мають однакові властивості: вони знижують збудження центральної нервової системи. Чи є у них відмінності?

Валосердін або Валокордин

відмінності валокордину і валосердін незначні. Останній є повним аналогом німецького валокордину . хіба що має в своєму складі масло материнки. В аптеках можна легко дістати обидва медикаменту. Але що вигідніше купити, валосердін або валокордин . Вітчизняний препарат коштує куди дешевше. Між тим, валокордин в Німеччині давно вже не продається. Його виробляють виключно для експорту. А раз ціна валосердін куди менше, при цьому дія у нього таке ж, багато хто воліє саме російський аналог.

Що краще Корвалол або Валосердін

корвалол стали випускати в 60-і роки ХХ століття на Київському фармацевтичному заводі. Тепер же ці краплі виробляє фармацевтична компанія «Фармак», яка створена на базі заводу.

Що краще корвалол або валосердін . Фактично, обидва препарати однакові. Хіба що останній стали випускати трохи пізніше. але ціна корвалолу трохи нижче, тому багато хто віддає перевагу йому.

З алкоголем

Алкоголь в чому підсилює дію препарату, а також підвищує його токсичність. Слід також пам`ятати, що в складі ліки є етиловий спирт (більше 3 г в добовій дозі). Поєднувати цей лікарський засіб і алкоголь небажано.

при вагітності

При вагітності вживати препарат не рекомендується. Даний пункт суворо обумовлений в інструкції по застосуванню. Вживати цей засіб при вагітності можна тільки за суворими показаннями, краще під наглядом лікаря.

Відгуки про валосердін

Відгуки про валосердін можна зустріти найрізноманітніші. Кому-то даний засіб допомагає, а для кого-то виявляється не настільки ефективним. На форумах також цікавляться, Валосердін підвищує тиск або знижує. Відповідь фахівців однозначна - при великих дозах артеріальний тиск знижується. Деякі відгуки про валосердін свідчать також про те, що багатьом цей засіб допомагає тільки при великих дозах.

Ціна валосердін, де купити

Ціна валосердін у флаконах по 25 мл в середньому - 40 рублів. Втім, у багатьох аптеках вартість може бути і вище. Наприклад, 50 рублів і більше за флакон по 15 мл.

Автор-упорядник: Ірина Алексєєва - медичний журналіст спеціалізація: фармацевтика

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Інформація про ліки на сайті є довідково-узагальнюючої, зібраної із загальнодоступних джерел і не може служити підставою для прийняття рішення про використання медикаментів в курсі лікування. Перед застосуванням лікарського препарату Валосердін обов`язково проконсультуйтеся з лікарем.

У мене невеликі проблеми з серцем, типу аритмії, тому давно п`ю валосердін за рекомендацією кардіолога. Самостійно відмінно заспокоює, якщо сильно нервую, допомагає при безсонні теж. Діє швидко, відчуваю, як серце перестає "перекидатися" і б`ється спокійно, руки перестають тремтіти. Надійний препарат, для мене просто незамінний.

Особливих проблем ніколи не було з серцем, але якщо і купую, що б заспокоїтися, то Валосердін. По складу нітрохи не поступається дорогому засобу, а дія таке ж. Різниці не відчула, перший раз купила дорогі крапельки. Запах мені подобається, смак звичайно гіркуватий, але це не настільки важливо. Головне, вітчизняний, надійний препарат. Головне, не перестаратися.

Я валосердін приймаю як заспокійливий засіб перед сном в тих випадках, коли був емоційно напружений день і відчуваю, що сама не засну довго, а вранці рано вставати. Допомагає швидко, на ранок прокидаюся зі свіжою головою і відпочила. Всі ж знають, що сон для здоров`я дуже важливий. Запах правда не дуже приємний, але вивітрюється швидко

Сергій 17:59 | 22.04.2016

Постійне мозгоклюйство начальства на роботі зробило свою справу, став дратівливий як собака, порушився сон, часом засинав під ранок перед будильником. Мені порадили пропити краплі валосердін. Коштують краплі не дорого, пахнуть не дуже приємно, у мене вони довіри не викликали, але приймав чесно, на протязі місяця 3 рази на день по 20 крапель перед їжею, згодом відчув зміни, дратівливість знизилася, сон налагодився, став спокійніше до всього ставиться .

Відео: Канефрон інструкція із застосування

Юлія 13:04 | 15.04.2016

З препаратом Валосердін довелося познайомитися через проблеми зі здоров`ям. Ніколи не мучилася з проблемами серця, але після зміни роботи у мене з`явилася тахікардія і безсоння, допережівалась (. Препаратом користуюся коли рознервувався або не можу заснути по три години. Препаратом задоволена, його дія видно відразу. Спасибі виробникам.

Світлана 15:29 | 12.04.2016

На даний момент, на роботі переживаю сильний стрес, зміна керівництва, половина штату пішла під скорочення, кожен день я приходжу і боюся, що сьогодні мене відправлять додому. Але показувати себе неврастеніком перед новим начальством мені не з руки, ось і пішла в аптеку за валосердін. Хороший препарат. Не викликає сонливості і загальмованості, швидко заспокоює. при правильному застосуванні не шкодить, а купити його можна без рецепта лікаря, а крім цього, ліки у вигляді крапель, діють набагато швидше, ніж таблетки. Тому через хвилин 20 після прийому, я відчуваю себе набагато краще.

Валосердін відмінно заспокоює і допомагає від безсоння. Приймаю препарат не часто, тільки в крайніх випадках, якщо вже сильно понервував. Головне, не забувати, що це - все-таки, ліки і не захоплюватися, дотримуватися призначену дозування. А так, засіб хороше, дієве, на смак приємне і зовсім не дороге. Напевно, у кожного в аптечці знайдеться.

Валосердін мені порадили в аптеці, коли я туди звернулася, коли шукала засіб від безсоння. Він недорогий і я вирішила купити. Будинки прочитала інструкцію, почала приймати по 20 крапель 2 рази в день, розведених у воді, щодня. Приймати їх необхідно до їжі. На смак негорькіе, пахне приємно, м`ятою. Пропила курс, протягом тижня, стало значно краще спати, спокійніше.

На роботі трапився конфлікт. Посварилася з колегою, вона стала скаржитися на мене всьому колективу. Не могла ні їсти, ні спати. Так було важко. Купила валосердін і стала приймати три рази на день перед їжею, по 20 крапель. Брала тиждень. Цей прийом став вже як правило, звикла. Проблема з роботою не вирішилася, але сплю вже добре. І головне - заспокоїлася. Буду жити далі. А роботу знайду нову.

Валосердін з`явився в моїй аптечці після смерті близької людини, не могла спати ночами самостійно спочатку взагалі. Подруга порадила цей препарат, недорогий і ефективний. Дійсно тільки прийнявши 20 крапель перед сном могла заснути. Зараз вже самостійно стала спати, але бувають тривожні дні в які без допомоги цих ліків мені вже не обійтися.

Валосердін завжди є в нашій домашній аптечці і використовуємо ми його як засіб невідкладної допомоги при стресі, високому тиску, стенокардических загрудинних болях, безсонні. Приймаємо цей препарат разово по 30-40 крапель на п`ятдесят грам чистої негазованої води. Наявність в препараті масел м`яти і материнки надає валосердін специфічний терпкий смак і аромат, до якого з часом звикаєш.

відмінний препарат, що володіє заспокійливим (накопичувальним) ефектом. Була у мене така проблема: постійно прокидалася кілька разів вночі, потім довго не могла заснути, внаслідок чого була весь день дратівливою і нервовою. Спочатку ефект не дуже помічала, думала вже припиняти пити, але незабаром помітила, що сон став спокійнішим і я разом з ним

Згодна з вами, пані. В принципі не схильна до стресів, досить врівноважена. Але теж приймаю валосердін напередодні якоїсь важливої зустрічі / заходи. Тому що точно знаю, що буду прокручувати завтрашній день в голові і не зможу довго заснути, потім виглядаєш розбите і все шкереберть піде. 15 крапельок з водою випиваю і легко засинаю.

Олена 5:06 | 20.10.2015

Відео: алкобарьер краплі інструкція із застосування відгуки

Ліза, мені валосердін лікар радила приймати після сильного стресу. У мене трапилася неприємність в сім`ї, і я з цього приводу дуже переживала, ночами не могла заснути, на близьких стала зриватися. А потім почала ці крапельки приймати, по 15 крапель, і через три дні мені стало легше, навіть засинала вже спокійно і не вернуся півночі. Так що я думаю що вам вони допоможуть.

А його можна приймати як заспокійливий засіб, або тільки при серцево-судинних захворюваннях?

Відео: препарат алкобарьер краплі інструкція із застосування



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Краплі валосердін: інструкція із застосування, відгуки, ціна