WikiGinkaUA.ru

Освітлення брів перекисом

Відео: Як освітлити брови? Ксюша Туманова

Якось не зовсім ясно якого саме якраз результату ви за великим рахунком очікуєте від аналогічної процедури і чого бажаєте досягти застосовуючи перекис для освітлення брів - ви бажаєте зробити свої брови мало яскравіше або ж хочете зміцнити їх. У разі якщо все ж ваша мета якраз освітлення, то так можна досягти результату, ну а для зміцнення брів можливо пошукати рецепти відповідних масок.

Освітлення брів перекисом

Sivs 21 жовтня 2012

Вобще-то освітлюють НЕ перекисом, а гідроперітомсмашаним з шампунем і кремом на водній базі-так бабусі наші ставали блондинками.
Але в разі якщо хочете освітлити дуже мало то купіть просту фарбу для волосся недорогу того кольору якого бажаєте. Або яскравіше.
Нанесіть зубочисткою лише на волоски.
Так роблять багато моїх звичні.
Але вони, правда навпаки, фарбують яскраві брови.
Фарба для волосся не така стійка як для брів. І можливо контролювати інтенсивність кольору, з фарбою для брів таке не пройде!)))
Але на Вашому місці, я б вирушила в салон, і глянула, в разі якщо виявиться, ще б і задала питання ніж експерт вам покрасит брови.

Освітлення брів перекисом

Або ж маєте можливість зателефонувати в салон, зробити вигляд що бажаєте записатися. І розпитати скільки це коштує і т.д. Задати питання чим вони вас будуть фарбувати, тому що для вас це принципово важливо. Чи маєте можливість крім того записатися.
А через годину передзвонити і сказати, що ваші задуми помінялися і скасувати запис.
Я знаю так робити не красиво, але час від часу доводиться, щоб щось визначити.

Відео: Як освітлити брови? секрети макіяжу

Фарбувати волосся будь-якою фарбою, не рахуючи хни і басми, шкідливо.

Освітлення брів перекисом

Вважається, що освітлення брів ввела в моду Бріджит Бордо. Для однієї з ролей їй потрібно було стати блондинкою. Через десятиліття експерти в області мейк апу стали широко використовувати технологію освітлення брів. Для цього використовуються нові засоби, в основі яких проста перекис водню. У домашніх же умовах ретельно промийте брови з шампунем. Нанесіть вазелін по конуру брів. У склянці гарячої води розчиніть половину чайної ложечки перекису водню. Після цього дану рідину наносите пензликом на брови. Через п`ятнадцять хвилин. склад направлятися ретельно змити гарячою водою.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Освітлення брів перекисом