WikiGinkaUA.ru

Чому з`являються бородавки

Про них не говорять вголос, але в юні роки складають легенди. Найвідоміша це те, що вони обов`язково з`являться, в разі якщо візьмеш в руки жабу (б-р-р! Хто ж її візьме щось!). Звичайно ж, мова заходить про бородавках. З`являються вони зовсім не від контакту з земноводними, і позбуватися від них необхідно обов`язково. Якщо не назавжди, то на довгий час.

Чому з`являються бородавки

Бородавки це захворювання, викликане вірусом папіломи людини. Підхопити вірус можливо де завгодно, але для походження бородавок необхідно, щоб дотримувалися дві умови. Перше порушення цілісності шкіри (подряпини, комарині укуси, задирки та інші). І друге зниження імунітету. Підступні шорсткі вузлики швидко розмножуються на шкірі і в запущених випадках болять (на кистях і стопах).

Діагноз ставиться візуально, і принципово важливо, щоб це зробив експерт. У зв`язку з тим, що бородавки досить часто плутають з іншими шкірними хворобами, деякі з яких є фоновими передраковими і вимагають особливого лікування.

Та й самі бородавки самостійно видалити непросто. Найпопулярнішим засобом любителів зайнятися самолікуванням став Суперчістотел, який не має нічого спільного з відомим рослиною (рослина, до речі, нікому поки не зашкодило). Пропонований в аптеках і на ринках бульбашка не що інше, як концентрований розчин азотної, сірчаної та інших кислот. Необережне використання цього засобу може закінчитися плачевно. Особливо для ніжної дитячої шкіри. Частенько дрібних хворих призводять до експерта з неотесаних келоїдних рубцями, позбутися яких дуже складно. Поряд з цим бородавки продовжують з`являтися близько шрамів.

Не слід захоплюватися і нетрадиційними методами лікування, це може лише погіршити обстановку. Наприклад, спочатку підступний хвороба може провалитися крізь землю, але пізніше бородавки проникнуть в глибокі шари шкіри. А це вимагає особливого, більш складного втручання.

Перш, ніж позбутися від існуючих бородавок, необхідно зупинити їх поширення. Виходячи з цього лікування починають з прийому імуностимулюючих препаратів, якісь призначаються лікарем відповідно до віку хворого, поширеністю процесу і імунограм. Ці препарати видаються в аптеках лише за рецептом лікаря, і приймати їх необхідно чітко по схемі.

Самі бородавки необхідно руйнувати. Це може робитися різними методами, кожен з яких має свої переваги і недоліки.

Відео: Від чого з`являються бородавки. Бородавки. Видалення бородавки в домашніх умовах

Чому з`являються бородавки

1. Креодеструкція (руйнування рідким азотом)

плюси:
не залишає рубців;
дешево.

Чому з`являються бородавки

мінуси:
хворий процедура;
неодноразова явка до лікаря (один раз в 710 днів);
час від часу з`являються бульбашки, якісь ускладнюються вторинною інфекцією.

2. Хірургічне видалення, електрокоагуляція, видалення лазером

Додайте сюди ще вилучення під місцевою анестезією робить операцію безболісною. Але є і мінуси:

розвиток рубців на місці видалення;
складне ведення післяопераційного періоду;
часті рецидиви.

Відео: ЧОМУ З`ЯВЛЯЮТЬСЯ БОРОДАВКИ? НІЖ ВОНИ НЕБЕЗПЕЧНІ?

Чому з`являються бородавки

плюси:
безболісна процедура;
відсутність пошкоджень шкіри.

Мінус неодноразові процедури.

І на останок. Трапляється, що бородавки зникають самі собою при збільшенні захисних властивостей організму. Час від часу досить курс вітамінів, але і в цьому випадку відвідайте лікаря, щоб отримати грамотну консультацію.

Відео: Бородавки. Від чого з`являються бородавки. Бородавки на тілі

Катерина Богданова, Так, чув, зеленим лазером - також фактично безболісно. Лише дорогувато буде. У разі якщо сотню накопичити папілом - тоді економічно вигідно. Азот - недороже, лише саме по закінченні нього на обличчі зможуть залишитися сліди.
Так, якщо вони провалилися крізь землю (після закінчення лікування або через збільшення імунітету) - значить вірус переможений. Або, як герпес - до чергового зниження імунітету?

Оцінка статті: 5

Ю. Лях, немає, просто знижений імунітет - відкриває ворота для вірусів, якісь бродять близько нас всюди. До того ж, побачене, що вони зможуть з`являтися від нервів. Але, все взаємопов`язане.

Катерина Богданова, К стіт у сина і з`явилася бородавка, коли на роботі стали тріпати нерви. Керівництво вимагає, а що вимагає, самі не знають. Пізніше тримали в якийсь час в напрузі, кого виженуть з роботи? Як я вже і сказала, епіломи він з армії привіз. А ось на роботі до бородавки справа дійшла. А зверталися саме до шкірного лікаря. У шкірному диспансері. Так вона відразу за скальпель схопилася. Добре я напуття дала, щоб так ось з нальоту не дозволяв різати. Я з цим зіткнулася, в той час, коли моїй звичній на пальці ніготь видалили, там вона задирок зірвала і занесла інфекцію, так їй до різалися до того, що людина без фаланга пальця залишився. А необхідно то було всього розкрити запаленням, прочистити, продезінфікувати і мазь призначити. Не дивлячись на те, що ось в цьому випадку б допомогло народний засіб. Пропарити гнійник, продезінфікувати і проколот. А пізніше полоскати в крутому розчині солі. Так моя мама свого часу спосла собі палець. А у неї крутіше було. Загноєння на пальці було таке, що вже кістка торкнулося. Після закінчення того як вона скалку загнала під ніготь. А в селі звертатися ні до кого, вона до бабки повитухи. Та їй і вилікувала. Так що мудрість і засоби народні, також не завжди шкода.

Оцінка статті: 5

Катерина Богданова, Стаття захоплююча. Основне вона закликає не ставитися до попіломам як до чогось щось не важливого. Але все таки з чого нащо. Похід до лікаря. у мого сина рік тому вискочила бородавка на руці. Але були і попіломи, вони і до цього дня є (після закінчення армії) А доктор почав такі кошмари говорити, що прямо лягай і помирай. Все одно так як необхідні якісь аналізи проводити, перед тим як робити висновки. Але одне ясно (не дивлячись на те, що може я помиляюся) це пропити вітаміни, налагодити правильне харчування, посидіти на дієті. У мене були на нозі (в народі називають їх шіпішкі) внутрішні бородавки. З дитячих років мучилася. Але пізніше змінила місце проживання, в моєму раціоні збільшилася кількість фруктів і овочів (Далекому сході все таки люди відчувають ви цей задум деякий недолік) і вони якось самі собою і пройшли. Я крім того і не побачила.

Оцінка статті: 5

Світлана Хничкова, розумієте, мені також здається, що спершу потрібно спробувати поміняти раціон харчування. І потім вже приймати заходи. А припікати необхідно не в косметичних лікарня, а в шкірний покрив-вен диспансерах (у нас це так називається), тобто в цьому медзакладі. Як мінімум, вони зобов`язані провести аналізи. Я перед тим, як вони у мене зійшли припікали їх азотом (на ногах), так вони знову повилазили. Дійсно, я тоді була вегетаріанкою.

Відео: Що бородавки говорять про вас. Сигнали SOS вашого організму

А на руках у мене була одна шишечка така довга, я думала - родимка (у мене шкіра яскрава, і все практично пігменти або дуже дрібні, або яскраві). А вона взяла і провалилася крізь землю після закінчення вітамінів.

Катерина Богданова, розумієте, припекла якось внутрішню бородавку (шіпігу) на стопі рідким азотом, і як раз в КВД. Боляче до сліз, міхур був такий, що на роботі 4 дні вихідних брати довелося. І добре б результат був. Ні, так до кінця корінь і не випалили, нові повилазили, лише тепрь замість 1 - 5. Так ось я їх за 2 тижні якраз Чистотілом, який в аптеках продається, і вивела. Так що я б не робила настільки однозначних висновків про всесильність медицини і марності і шкоду препаратів, якісь можливо придбати в аптеці. За статтю дякую.

Катерина Піщуліна, Розумієте я що не намагалася свого часу, але тоді не було препаратів, але влітку прив`язували ми на ніч чисто подрібнені листочки чистотілу і подорожника. А зимовий період їх як натоптиші і все, ось лише так і ходила. Ось зараза то на людську голову.

Оцінка статті: 5

Катерина Піщуліна, аналогічна ситуація і у мене. Ось лише день тому азотом припекли, міхур страшний і ходити нереально. Просто недієздатна людина став і з роботою неприємності. Виходячи з цього рекомендую всім іншим спробувати для початку Суперчістотел. Я його сам застосовував для видалення бородавки на руці. Лише капати потрібно дуже і мало, кислота сильна! Я собі так два шрами покинув, переборщивши з кислотою. Але для підошви годиться в повній мірі!

А у мене безліч папілом і бородавок з`явилося протягом вагітності, вітамінів я перепила хорошу дюжину, і протягом вагітності і після закінчення, в той час, коли грудьми годувала, лише толку ніякого, вони як були так і є.
Суперчістотел також пробувала, через час з`явилися бородавки на тому ж місці де й були.

А ось в той час, коли у мене в 9-10 класі з`явилася бородавка на пальці, бабуся дала рада просто про неї забути. Тому, що клас був випускний, вступати до університету і вирішувати купу неприємностей було необхідно, я справді про неї забула. В років в 19 всплмніла - і не знайшла. Як кажуть, клин клином вишабают. Або як в Талмуді - «заведи козу. «

У мене бородавки з`явилися в університеті. Сильно висипали на руці. Я робила і Суперчістотел, і зверталася до поліклініки, і не в одну. Але після закінчення кожної процедури залишалися шрами і продовжували з`являтися нові освіти. Мені допоміг такий спосіб: на убуваючу місяць необхідно придбати найперші дрібні яблучка, розрізати кожне навпіл. Натерти однією половинкою бородавку (скільки бородавок, стільки і половинок). Пізніше і закопати їх у землю. Це дивно, але вони всі пройшли безслідно. Від дрібних не залишилося і сліду. Лише на пальці залишилися шрами там, де я зводила і кислота роз`їла шкіру.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Чому з`являються бородавки