WikiGinkaUA.ru

Видалення бородавок (папілом) лазером

Бородавка в розрізіБородавки, родимки, папіломи ... Ці доброякісні утворення «прикрашають» тіла багатьох, тому радує факт, що про те, що самостійно видаляти бородавки і папіломи можна, знає більшість (для тих, хто поки не в курсі: механічне видалення - ризик перетворення бородавки в пухлина). Найоптимальніший метод розпрощатися з новоутвореннями назавжди - видалення хірургічним лазером.

Чим бородавки відрізняються від папіломи?

Бородавка - доброякісне новоутворення на шкірі. Зовні вона нагадує вузлик або сосочок, і розташовується лише на тій ділянці шкіри, який вражений вірусом.

Безкровність даного методу виходить завдяки лазеру, який, видаляючи бородавку, закупорює променем всі дрібні судини. Безболісність домагається за допомогою використання місцевої анестезії.

Коли бити тривогу або час, коли варто звернутися до дерматолога

Видалення бородавок лазером

Лазер на даний момент є одним з найкращих способів видалення бородавок на будь-якій частині тіла і обличчя. Він дуже ефективний і має свої переваги і гідності в порівнянні з іншими методами:

Діти шкільного віку часто піддаються захворюванню бородавками. У більшості випадків у них утворюються плоскі або підошовні бородавки.

Плоскі бородавки можуть з`являтися у дітей на обличчі і руках. Зазвичай це маленькі бляшки тілесного або жовтого кольору, діаметром в декілька міліметрів. Особливої фізичного дискомфорту не приносять, але в разі множинного появи створюють психологічний дискомфорт для дитини.

Підошовні бородавки постійно натираються і приносять сильні больові відчуття. В особливо запущених випадках вони можуть заважати не тільки бігати, а й просто пересуватися.

Наслідки і догляд

Після операції не потрібно спеціального догляду. До місця впливу лазера необхідно уважно придивлятися. Але корочку, яка утворилася на місці колишнього наросту, не потрібно чимось змащувати або прикривати. Повністю підсохне скоринка максимум через 10 днів. Ще через деякий час вона самостійно відпаде. Що з`явилося на місці скоринки рожева пляма пройде, ділянку шкіри зрівняється за кольором з усією іншою стопою.

В юності від не якісне манікюру у мене з`явилися на пальцях рук бородавки, як я тільки з ними не боролася і випікала, і вирізала, але вони росли, як на тремтіння. Потім стали з`являтися на ступнях ніг. Від випалювання азотом доводилося носити рукавички, так як з такими руками не можливо було їздити в транспорті. У очерноной мій візіть в інститут краси, їжу в транспорті і ховаю рукі.Бабулечка-божий одуванчик, сказала мені спосіб видалення бородавок. Вона порадила мені намазати найпершу -головний бородавку своїми місячними ... Моєму здивуванню не було меж !!!! Але я була в отчаінье, готова була на багато ... В чергові кретіческіе дні, я намазала всі свої бородавки згустками місячних ... Вранці вимив руки, повторила всю процедуру протягом усіх днів. На мій подив і радості, через кілька днів моя бородавка перестала рости і жити на моєму тілі ... вона всихала і вмирала.

Потім вона почала всихати і свербіти і в один з днів, я її просто зняла як віджила шкіру. На ногах було все так же легко і без болісно. Не можу пояснити цей процес, але все це я перевірила на собі, та й потім сто разів давала поради своїм подругам і все спрацьовувало.

Лікувала своїх діточок, так як вони плавали в басейні і чіпляли цю гидоту.

Бабульки цієї вже немає в живих, але я до сих пір згадую її з вдячністю !!


Сстранний спосіб, а від великих родимок можна так позбавлятися? Мені не зовсім зрозумілий принцип. Чому ж бородавки зникають?


Приворот бородавок)


Швидше за "відворот". Самий, на мій погляд, простий спосіб-рідкий азот. Дешево, не боляче і ефективно!


Згодна про дешевий. Пам`ятаю своє дитинство - як кілька разів водили в косметологію припікати бородавки. Маленьким завжди боляче, але вони так збільшувалися в розмірах при припікання, що тепер би мені було дуже дискомфортно від цього. І припікали кілька разів.


Всі ми знаємо як дріб`язкові операції можуть принести не дріб`язкові проблеми. Навіть просте видалення бородавки може при неправильному лікуванні обернутися великими проблемами. Видалити може і будь-який хірург, але от щоб не було ускладнень і непомітні сліди залишилися, навряд чи будь-який лікар зробить. Мене доля звела з Ганьшин В`ячеславом Павловичем, дивовижною людиною і чудовим хірургом. Рука у нього легка, я і не помітила як швидко все пройшло. Заплатила я за операцію в клініці Ідеал зовсім небагато, але лише в інших центрах. Можу ще відзначити дивовижну атмосферу доброзичливості, яку ви відчуєте, потрапивши в клініку. На ресепшен ви отримаєте грамотну консультацію, лікар вам докладно пояснить і порадить, що краще зробити. Та й не бачила я в інтернеті негативних відгуків в сторону клініки. Є тільки одне побажання - нехай вони залишаються такими які є зараз і краще.


katerina87

22.02.2013, 19:39

Дівчата. Бородавка на підошві, глибока. палили два рази, потім зрізали шкіру, палили ще три рази. на цьому тижні треба було їхати її витягати, та ось біда, малої обпікся. лежимо в лікарні. коли випустять не знаю. що тепер робити те? знову припікати пару раз будуть?


Лорена, а де саме Ви видаляєте всі новоутворення в Мінську, можете написати? Можна в личку.


Свтелана123

03.03.2013, 2:16

katerina87, я все літо промучилася з бородавками. Навесні одна маленька цяточка з`явилася, але я не звернула на неї особливої уваги і поїхала відпочивати. Чого я тільки не перепробувала з тамтешнього доступного аптечного асортименту, але ця бяка тільки збільшувалася в розмірах і множилася. Навіть не знаю, де підчепила! За салонам лівим, начебто, не ходжу, ні в кого зі знайомих цієї вульгарної болячки зроду не було ... Напевно, впав імунітет після операції.
Коротше, вивела я цю гидоту тільки після приїзду в Москву і звичайним чистотілу (не плутати з чистотілом). І дуже швидко.
Тільки наносити його потрібно в самий центр пухирцями, інакше можна спалити шкіру навколо.


Rafaello

03.05.2013, 22:06

У кого-небудь є досвід видалення фіброми з волосистої частини голови? Шрам залишається?


TazDevil

03.05.2013, 23:06

Фіброма на кшталт поверхневе освіту, якщо на шкірі, так?
Мені вирізали ліпому (теж на голові) - ніякого шраму не залишилося взагалі. Ходила до пластичного хірурга - зайняло хвилин 10-15. Потім все це відправили на аналіз.
Думаю, не буде шраму після видалення фіброми.


Rafaello

05.05.2013, 13:36

TazDevil Дякую! Так, це поверхневе освіту. Вирішила відкласти видалення на осінь тому необхідно обрізати волосся навколо фіброми, та й думаю літнє сонце може вплинути на післяопераційний період.


TazDevil

05.05.2013, 15:11

Мені нічого не обрізали і не виголювали.


Мені в дитинстві видаляли, де то в районі маківки. Виголювали точно - ридала ридма :-) Потім попшікалі заморожуванням і фігакс. заросло :-)

Відео: Після лікування і видалення бородавок (папілом)


Привіт, не знайшла такої теми, вирішила створити.

Відео: Видалення папілом лазером


Поділіться, будь ласка, хто вже з цим стикався, який медод видалення краще вибрати, турбує можливість слідів і шрамів.


Прочитала, що є 3 способи:


1. Лазер.


2. Кріодеструкція.


3. Електрокоагуляція.

А так же яку терапію вам призначали для уникнення рецидивів (які препарати?), Прочитала, що так само потрібно пройти обстеження у гінеколога.

У мене дрібні ледь помітні папіломи НЕ шиї, іноді з`являються на тілі, але потім можуть самі зникнути, тому мене це не сильно турбувало. Але в останні місяці з`явилися на обличчі і мене це стало бентежити, хочу видалити, але прочитала, що якщо їх багато, то це вірус і потрібно лікувати ще й причину, а не тільки наслідок.

Буду дуже рада будь-яким радам та інформації на цю тему. Дякуємо.


у мене жодна сама не зникла (робила електрокоагуляцію. терпимо так ... про гінеколога мені нічого не говорили ... так видалили і все


TazDevil

08.08.2013, 17:47

Якщо вірус є, то, на жаль, лікується тільки симптоматика і треба постійно моніторити. Для діагностики, так, потрібно сходити до гінеколога.


Можна ще до дерматолога сходити - раптом не папіломи, а щось ще.

Ось тут ще обговорювалося: https://plastic-surgeon.ru/forum/showthread.php?t=3054page=5


Спасибі, буду читати теми про про родимки і бородавки, до дерматолога йду завтра, подивимося, що він скаже.


Операція короткострокова. Вам буде потрібно всього якихось 15 хвилин, щоб позбутися від бородавок. Під час операції лікар цілком контролює глибину, на яку проникає промінь. Рана повністю заживає вже через 5-10 днів, а це - досить короткий період. Майже ніколи під час операції не відбувається кровотеч. Луч - не тільки дієвий спосіб позбутися від бородавок, але і прекрасний засіб, від якого не залишається ніяких шрамів.

Після операції вам ще деякий час доведеться надавати увагу і доглядати за місцем операції. Цьому допомагають деякі препарати, які вам обов`язково порадить лікар. Ці кошти допоможуть рані швидше затягнутися. Але не переживайте - догляд не займе у вас багато часу. Не дивуйтеся, коли після операції на місці бородавки залишиться невелике заглиблення з скоринкою. Уже зовсім скоро ранка підсохне і на її місці не залишиться навіть рубців. Ніхто, крім вас самих не подбає про ваше здоров`я. Тому, кілька хвилин, витрачених вами на благо вашого ж здоров`я, які займають похід в салон або до лікаря, здатні змінити все ваше життя, прибравши з неї всі проблеми, пов`язані з бородавками.

24.01.2016 18:41 Alina
Блін підкажіть я шалено боюсь, ми з мамою скоро підемо видаляти лазерлм мені бородавку, а укол вже сильно боляче? Або стерпіти можна.


Дія високих температур, коагулює судини, роблячи операцію безкровною. Під дією лазера живі клітини підошовної бородавки гинуть, і через один тиждень подошвенная бородавка повністю відвалюється, що значно скорочує реабілітаційний період.

Видалення підошовних бородавок у дітей лазером високо ефективно, оскільки, точкове дію не залишить на ніжній дитячій шкірі післяопераційних шрамів і рубців.

Видалення бородавок лазером в СПб успішно проводиться в багатопрофільній клініці «Неомед», в якій застосовується вуглекислотний лазер. Також ви також можете звернутися в центр лазерної та естетичної медицини «Лазерний Доктор» .Стоимость процедур в цьому центрі при бородавки розміром 1 см становить 500 руб., При підошовних бородавках такого ж розміру - 1000 руб.

Як бачите, видалити бородавки лазером не складе особливих труднощів. Безліч клінік пропонують цей метод лікування. Але перш ніж вибрати клініку, де видалити бородавку лазером, ознайомтеся з цінами та відгуками людей, які пройшли цю процедуру або почитайте відгуки про клініку і віруючих. В такому випадку Ви будете застраховані від будь-яких несподіванок.

Я ж повністю впоралася з цією проблемою за один раз, залишилася задоволена результатом. Оскільки у мене немає мети рекламувати ту чи іншу клініку, то я не буду озвучувати назву установи, в якому проходила лікування.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Видалення бородавок (папілом) лазером