WikiGinkaUA.ru

Вибір для пірсинг пупка прикраси або по іншому сережки в пупок

Пірсинг - це один із напрямів авангардного мистецтва боді-арту.

Ганна,

В першу чергу інтимний пірсинг протипоказаний людям із захворюваннями крові, системними захворюваннями внутрішніх органів (нирок, легенів, серця) і шкірними хворобами (псоріаз, фурункульоз, екзема). Протипоказанням служить і таке поширене хронічне захворювання, як діабет. Зниження імунітету, уповільнене загоєння - також протипоказання для пірсингу. Не можна займатися проколами і людям з психічною патологією, а також токсикоманам і алкоголікам. Обов`язковий питання про наявність алергії на метали: якщо алергічна реакція є, то пірсинг протипоказаний. Сексом до повного загоєння займатися також протипоказано.
Адміністрація


І коли жінки почали робити пірсинг пупка, це викликало масу думок серед людей. Хтось засуджував їх за це, а хтось навпаки робив ще більше проколів в різні місця на тілі і навіть пірсинг носа. Але більшість не хотіла перевантажувати своє тіло зайвими аксесуарами і вистачало зробити проколи в носі, пупку і вухах, щоб викликати до себе більше уваги.

Чи боляче робити пірсинг?

Біль при пірсингу - мінімальна, і становить частки секунди! Винятком є особливо чутливі зони - соски і статеві органи. Перед тим, як зробити прокол наш майстер дасть вам предпроцедурную консультацію, яка розвіє всі ваші страхи про біль!

Відео: Пірсинг пупка. Титанове прикраса Crazy Jewelry

karamel806: Я проколола пупок років вісім назад, навіть точно не пам`ятаю. Зажило все швидко. І до сих пір ні разу не пошкодувала про це))) Як прочитала вище: коли знімаю прикраса, відчуваю свій пупок осиротілим, та є таке- чогось не вистачає і я відразу ж одягаю назад))) Зараз мені 27 років, в цього року зробила пірсинг носа, хотіла зробити раніше, але якось побоювалася. Звичайно ніс проколювати болючіше, так як пупок заморожують повністю і зовсім нічого не відчувається, а ось ніс-це так .... пам`ятаю навіть сльоза потекла ... Але все позаду. Пробувала виймати прикрасу з носа- нічого не видно, тобто. набридне, зніму і буде не помітно ...

бабка: Ага, вважаю. Мені здається, пірсинг носа, пупка та ін. Якось більше доречні, якщо можна так висловитися, в підлітковому віці. Хоча ніс - це окрема тема (особа, все-таки, а раптом буде шрам, хіба мало ...)

veter: Бабка у багатьох танцівниць і пірсинг пупка і тату. і те й інше хочу.

бабка: Veter, давай з тобою поміняємося: я тобі пупок з діркою, а ти мені свій, без дірки А якщо чесно, то пірсинг пупка шкідливий, прокол може впливати на жіноче здоров`я, а коли жінка вагітна - на тонус матки. Якось так. Не, я все це читала, коли проколювали пупок, але не думала про це всерйоз. а тепер задумалась. До того ж, у мене не заросла дірка, на такий поворот подій я не розраховувала. Так що ретельно зважте всі "за" і "проти". Навіть якби я носила сережку в пупку - кому мені її показувати? Топи я не ношу, на вулиці з голим животом не ходжу. Якщо тільки на пляжі.

бабка: Я в курсі. А ще сережкою в пупку можна зачепитися при танці, і тоді пупку буде дуже бо-бо Коли я ходила на танці, керівник дуже не вітати пірсинг пупка

veter: Бабка пише: А ще сережкою в пупку можна зачепитися при танці, і тоді пупку буде дуже бо-бо значить з прикрасою треба придумати щось нецеплючее)))

Аглая: Бабка пише: А ще сережкою в пупку можна зачепитися при танці, ну це якщо якась висяча сережка. А якщо стандартна "штанга" (2 кульки), то там і зачепитися нема чим

karamel806: Зачепитися звичайно можна, правильно сказано, що просто-напросто потрібно підібрати підходяще прикраса. У мене теж була паніка в перші місяці після проколу: А раптом я вночі зачеплюся, або за одяг ....... Насправді все не так страшно. Я ось працюю в офісі, скажімо так мені теж ніде показувати свій пірсинг)))) Але зате мені самій дуже приємно, коли я дивлюся в дзеркало))) І в цьому році я відвідувала семінар з танців, у нас у всіх були проколоті пупки , звичайно у нас танці відповідні були (go-go)? в танці теж неможливо зачепитися)))))

veter: Дівчатка, які, так би мовити, "стадії" загоєння? ))) Ось перший день-два боляче було нахилятися, тепер нам тиждень і два дні. ми вже на танці ходимо, 26-го концерт, поентому цікавлюся) зараз там такі червоно-рожеві ободочки, обведені білої сухої шкіркою зверху і знизу. скоро ль фініш, коли канальчики буде як в вухах - типу спокійно вийняв сережку на ніч і вона не заросте, а вранці знову вставив?

Аглая: Veter тобто ти проколола пупс трохи більше тижня ?? ти тільки не забивай на всі ці мазі-перекису, протягом місяця хоча б раз в день перекисом змащуй, ну і сережку не поспішай міняти і все ок буде! моєму "Пупсик" в червні 9 років буде)))

veter: Аглая пише: ти проколола пупс трохи більше тижня ?? да))) Аглая пише: тільки не забивай на всі ці мазі-перекису ню, як лікар сказав - перекис і хлоргексидин) на ніч пластир клею і на тренування

 Якщо у вас глибокий пупок з яскраво вираженою «шторкою» відповідного
розміру, ви можете використовувати кільця діаметром 11 мм або 12 мм (7/16 або 1/2
дюйма) для стандартного проколу. Кільце діаметром 10 мм (3/8 дюйма) можна
поставити, якщо у вас маленька, але яскраво виражена шкірна складка на пупку.
Коли в якості первинного прикраси для стандартного пірсингу пупка ви
виберете кільце, помістіть нижню точку проколу досить глибоко, щоб
кільце не виступало занадто сильно-якщо пізніше ви захочете змінити кільце на
банан, нижній кулька може повністю зникнути усередині вашого пупка, а верхній,
навпаки, буде сильно стирчати. Носити звичайний банан в проколі для кільця
некомфортно і неестетічно- вирішенням проблеми може стати придбання
J-банана. мало проколоти пупок, ціна в Москві прикрас варіруется в
районі 300-600 рублів (це недорого). Але у нас в студії Ви можете купити
прикраса рівня LUXURY.

Так само ви можете придбати потреб прикраси, адреса студії ви бачите.


Хочу зробити пірсинг пупка ... мені 14, чи потрібна записка від батьків? І скільки у вас це буде коштувати разом з вашою сережкою? І на рахунок анестезії ... скільки коштує вона і боляче цей укол робити?
До 15 років ми робимо все процедури тільки в присутності батьків (записки і згоди при цьому не потрібні). У стоімоть пірсингу вже включена ціна прикраси, Ви додатково сплачуєте тільки за анестезію (Ультракаїн Форте) - 100 руб. Анестезія проводиться безпосередньо в місці проколу, укол трохи неприємний, але робиться він дуже швидко.

Відповідно до п.5 ст.24 "Основ законодавства РФ про охорону здоров`я громадян": "... неповнолітні у віці старше 15 років мають право на добровільну інформовану згоду на медичне втручання або на відмову від нього ...". У будь-якому випадку, Вам слід порадитися з батьками про проведення подібної процедури, тому що пірсинг - досить серйозна процедура, що має незворотній характер.

Diamond_dust

10.4.2009, 9:44


Я захворіла ідеєю проколоти пупок років в 12, проколола в 17, п`ять років тому. У звичайній перукарні тире салоні

Відео: Моя історія пірсинг! А ВОНО Вам ПОТРІБНО?

Без будь-якого знеболення. Боляче не було взагалі, ні оли ні потім. Зате гноілся він у мене майже місяць. Я його вилікувала маззю Гентаміцин - з антибіотиками. Після застосування мазі все дуже швидко пройшло. Поки дірочка остаточно не зажила краще не ходити без сережки. Мені довелося пару годин проходити без неї і пупок вже почав затягуватися, потім ледве вставила. І не дивлячись ні на що досі дивлюся на свій пупок і радію

Виглядає дуже красівішно.

Цитата

А ви самі сережку міняли або в салон ходили?

Звичайно сама, але тільки коли пупок вже заріс.

Black_Love

11.4.2009, 19:04

Наталя 666

18.4.2009, 14:57

Цитата (KiSSka @ 30.3.2008, 19:10)

Вітаю!
Придбайте мазь "Контратубекс" - вона від шрамів, рубців. Наносите 2 рази в
день до повного або часткового загоєння Ваших "білих горбків» не менше
1-2-х месяцев.Потом прийдіть, постараємося допомогти.

Марія

А, якщо є своя сережка для пупка, то скільки буде коштувати прокол?

Аліна

Я проколола брову рік тому спочатку червоніло часто під нижнім кулькою зараз немає, треба перекаливать?

Якщо немає ніякого дискомфорту, то і перекаливать нічого непотрібно.

Василиса

Пірсинг не шкодить здоров`ю!

Мабуть, єдине твердження, що заслуговує схвалення, проте з деякими застереженнями. Чи не зашкодить вам тільки той пірсинг, який ви зробили після попереднього обстеження в потрібному місці і якщо після проколу були дотримані всі рекомендації. У всіх інших випадках гарантувати безпеку не можна. Наприклад, проведення пірсингу в антисанітарних умовах, як і неправильний догляд після процедури, - це ймовірність занесення безлічі інфекцій, в тому числі і ВІЛ. А відсутність даних про індивідуальну непереносимість компонентів знеболюючих препаратів може стати причиною того, що ви постраждаєте ще до того, як вам зроблять прокол, причому небезпека досить серйозна.

  • Пірсинг пупка - загроза здоров`ю внутрішніх органів жіночої репродуктивної системи.

Пірсинг пупка - загроза здоров`ю внутрішніх органів жіночої репродуктивної системи.

Абсолютно неспроможне побоювання, висловлене тим, хто абсолютно незнайомий з анатомією людини. І матка, і інші внутрішні органи жінки надійно захищені очеревиною, а при пірсингу проколюється виключно шкіра. Отже, ніякого збитку навіть для родили жінок дана процедура не несе, зрозуміло, якщо дотримуватися всіх правил її проведення.

Пірсинг пупка: бути чи не бути?

Оскільки дитині, а часто - і підлітку, навіть ризикнув звернутися з проханням зробити пірсинг, нормальний майстер в будь-якому випадку відмовить, залишається сподіватися на те, що кожна свідома дівчина або жінка, яка вивчила всі за, проти і інші нюанси даної процедури, прийме рішення, про який згодом не шкодуватиме. З одного боку, боятися начебто нічого, а тих, хто задоволений результатом, з кожним днем в нашому оточенні можна зустріти все більше і більше, від чого бажання проколоти пупок стає все настирливіше.

Головне правило, якого слід дотримуватися - якщо ви сумніваєтеся, краще не поспішати. Вікових обмежень, а вірніше - їх верхньої планки, після якої проколювати пупок не можна, - не існує. До того ж, тільки вушні мочки рекомендують проколювати якомога раніше, мотивуючи це м`якістю хрящової тканини, а ось пупок, навпаки, краще «не чіпати» до закінчення статевого дозрівання.

Багато лікарів радять зважитися на цей крок тим жінкам, які вже стали матір`ю і не планують народжувати в майбутньому. Однак на таку заяву багато хто дивиться скептично, так як після пологів і животик, не завжди бездоганна, та й просто вік вже може не відповідати такому прикрасі. Адже середній вік вперше жінок, які народжують неухильно збільшується, тоді як привабливою хочеться бути і в ранній юності.

Висновок з усього сказаного можна зробити один: кожна людина має право сам вирішувати, як піклуватися або не піклуватися про своє тіло і своє здоров`я. Якщо лікар не знаходить ніяких протипоказань і жінка готова до тих труднощів, які неминуче підуть в перший час - пірсингу пупка «зелене світло». Однак якщо стоїть вибір між зовнішньою красою і будь-якими факторами, здатними негативно вплинути на будь-який з ділянок організму людини - краще відмовитися від цієї затії і вдатися до інших, менш радикальних способів виділитися і привернути до себе увагу.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Вибір для пірсинг пупка прикраси або по іншому сережки в пупок